CENTRALIZUOTAS PRIĖMIMAS Į ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MOKYKLAS >> plačiau 

Nuo šių metų prašymai dėl priėmimo į Anykščių Jono Biliūno gimnaziją 2026–2027 mokslo metams bus teikiami per naujai sukurtą Centralizuotą priėmimo į švietimo programas informacinę sistemą (CPIS), pasiekiamą adresu www.mokausi.lt.

Prašymo pildymo instrukcijos:  bendrajam ugdymui 

 

Dalyvavimas „Erasmus+“ programoje – tai ne tik galimybė tobulinti profesines kompetencijas, plėsti kultūrinį akiratį ar gilinti užsienio kalbų žinias. Mūsų mokyklos režisierei Ramintai Šniaukštaitei ši išvyka tapo prasminga pažintimi su lietuviškos tapatybės puoselėjimu už Lietuvos

Birželio 1 d. pasipuošę mokykliniais švarkais su jauduliu antrokai skubėjo į gimnaziją. Juk šiandien ne tik abiturientai laikė lietuvių kalbos ir literatūros VBE II dalį, bet ir II klasių mokiniai pristatė savo projektinius ir tiriamuosius darbus. Mokslo metų pradžioje mokiniai savanoriškai

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bibliotekininkė bei Kino klubo siela Renata Miškinienė apdovanota Sidabrinė gervė už kino kultūros puoselėjimą. Šis įvertinimas – prasmingas padėkos ženklas už ilgametį darbą, meilę kinui ir indėlį ugdant jaunųjų žiūrovų kino

Šiandien Anykščių Jono Biliūno gimnazija gyveno ypatinga nuotaika – čia nuaidėjo Paskutinio skambučio šventė, kupina jautrių akimirkų, šypsenų, muzikos ir prasmingų žodžių. Nuo ankstyvo ryto geltonųjų autobusų virtinė abiturientus vežė į Niūronis – rašytojo Jono Biliūno tėviškę. Čia

Mus aplankė ypatingas svečias – buvęs mūsų gimnazijos mokinys, keliautojas ir „YouTube“ turinio kūrėjas Romualdas Šapoka, kuris vedė įdomią ir įkvepiančią pamoką apie savo keliones po pasaulį. Svečias pasakojo apkeliavęs beveik visą Europą bei Pietų Ameriką. Kelionių metu jis