Pereiti į pagrindinį turinį
Šoninis skydelis
Pagrindinis
Daugiau
Lietuvių (lt)
English (en)
Lietuvių (lt)
Prisijungti
Pagrindinis
Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokymosi aplinka
Praleisti svetainės skelbimai
Svetainės skelbimai
Šiame forume dar nėra diskusijų temų
Ieškoti kursų
Ieškoti kursų
Praleisti kursai
Kursai
LIETUVIŲ KALBA II KL. (DA)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalia Andriuškevičienė
LIETUVIŲ KALBA III KL. (DA)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalia Andriuškevičienė
LIETUVIŲ KALBA IV KL. (DA)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalia Andriuškevičienė
Lietuvių kalba I kl. (GB)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Gitana Bužinskienė
Lietuvių kalba II kl. (GB)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Gitana Bužinskienė
Lietuvių kalba III kl. (GB)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Gitana Bužinskienė
Lietuvių kalba IV kl. (GB)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Gitana Bužinskienė
Lietuvių kalba Ic kl. (RP)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Lietuvių kalba IVA (RP)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Lietuvių kalba ir literatūra I kl. (RP)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Regina Pipirienė
Lietuvių kalba ir literatūra II kl. (RP)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Regina Pipirienė
Lietuvių kalba ir literatūra III kl. (RP)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Lietuvių kalba ir literatūra IV kl. (RP)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Regina Pipirienė
LIETUVIŲ KALBA Ib KL. (VŽ)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Virginija Žalatkovienė
LIETUVIŲ KALBA Ie kl. (VŽ)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Virginija Žalatkovienė
LIETUVIŲ KALBA III KL. (VŽ)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Virginija Žalatkovienė
LIETUVIŲ KALBA IV KL. (VŽ)
Kategorija:
Lietuvių kalba ir literatūra
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Virginija Žalatkovienė
Užsienio (rusų) kalba Id kl. (AS)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Almyra Sabaliauskaitė
Anglų kalba
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Alina Žvirblienė
Anglų kalba Ia (AŽ)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Alina Žvirblienė
ANGLŲ K. 4B (AP) 2020/2021
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Petrokienė
ANGLŲ KALBA 4B (AP) 2021/2022
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Petrokienė
ANGLŲ KALBA IIIB(AP) 2021/2022
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Petrokienė
Anglų k. IVg (VB)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Anglų kalba Ib (AJ)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aušra Jurkėnienė
Anglų kalba Ic AJ)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aušra Jurkėnienė
Anglų kalba Ie (AJ)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aušra Jurkėnienė
Anglų kalba IIIB2 (AJ)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aušra Jurkėnienė
Anglų kalba IV B2 kl. (AP)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Petrokienė
Anglų kalba - I a klasė
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Andrius Vitkūnas
Anglų kalba - I d klasė (AV)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Andrius Vitkūnas
Anglų kalba - I e klasė (AV)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Andrius Vitkūnas
Anglų kalba - II c klasė (AV)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Andrius Vitkūnas
Anglų kalba - II d klasė (AV)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Andrius Vitkūnas
Anglų kalba III g. kl. (AV)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Andrius Vitkūnas
Anglų kalba IV g. kl. (AV)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Andrius Vitkūnas
Anglų kalba IVkl. (AŽ)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Alina Žvirblienė
ANGLŲ KALBA I KL. (ER)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Rudokienė
ANGLŲ KALBA II KL. (ER)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Rudokienė
ANGLŲ KALBA III KL. (ER)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Rudokienė
Anglų kalba IV kl. (AP)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Petrokienė
Anglų kalba III kl. (AP)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Petrokienė
ANGLŲ KALBA IV KL. (ER)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Rudokienė
Anglų kalba I A kl. (AP)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Petrokienė
Anglų kalba III B2 kl. (AP)
Kategorija:
Anglų kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Petrokienė
Užsienio (rusų) kalba Ic kl. (AS)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Almyra Sabaliauskaitė
Rusų kalba Ia kl. (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Rusų kalba IIc kl. (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Rusų kalba IIb kl. (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Prancūzų kalba Ib
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Prancūzų kalbos modulis Id/e (LJ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Vokiečių kalba IId (VN)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Violeta Neniškienė
Vokiečių kalba Ia kl. (VN)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Violeta Neniškienė
Vokiečių kalba Ib kl. (VN)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Violeta Neniškienė
Vokiečių kalba Id/e kl. (VN)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Violeta Neniškienė
Vokiečių kalba IIa kl. (VN)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Violeta Neniškienė
Vokiečių kalba III kl. (II kalba) (VN)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Violeta Neniškienė
Vokiečių kalba III kl. (III kalba) (VN)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Violeta Neniškienė
Vokiečių kalba IV kl. (III kalba) (VN)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Violeta Neniškienė
Lotynų kalba III kl. (VŽ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Virginija Žalatkovienė
Lotynų kalba IV kl. (VŽ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Virginija Žalatkovienė
Rusų kalba Ide kl. (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Rusų kalba Ic kl. (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Rusų kalba Ib kl. (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Rusų kalba IId kl. (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Rusų kalba III kl. 2k 1 (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Rusų kalba IV kl. 2k (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Rusų kalba III kl. 2k 2 (SM)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Stanislava Makauskienė
Ispanų kalba III kl. (LJ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Prancūzų kalba IV B2 (LJ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Prancūzų kalba Id/e kl. (LJ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Prancūzų kalba Ic (LJ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Prancūzų kalba II a (LJ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Prancūzų II d (LJ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Prancūzų kalba III B1 (LJ)
Kategorija:
Užsienio kalba
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Laima Juzėnienė
Matematika Ic (ZM)
Kategorija:
Tikslieji mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Zita Mažvilienė
IIac IT (ZM)
Kategorija:
Tikslieji mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Zita Mažvilienė
III Informatika (ZM)
Kategorija:
Tikslieji mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Zita Mažvilienė
IT valstybinis egzaminas (AF)
Kategorija:
Tikslieji mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Fjellbirkeland
IIc Matematika (ZM)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Zita Mažvilienė
Matematika IVB (ST)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Skyrmantas Trapnauskas
Matematika IVA (ST)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Skyrmantas Trapnauskas
Matematika IC (ST)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Skyrmantas Trapnauskas
Matematika IA (ST)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Skyrmantas Trapnauskas
Matematika IVA (ZM)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Zita Mažvilienė
MATEMATIKA III AM (E) (TB)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tamara Božok
Matematika Ic (BN)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Matematika IIb (BN)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Matematika IIIA (BN)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Matematika IVA (BN)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Matematika IIIB (ST)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Skyrmantas Trapnauskas
Matematika IVA (JV)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Jūratė Vanagienė
Matematika IIIA (JV)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Jūratė Vanagienė
Matematika IIc kl. (JV)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Jūratė Vanagienė
Matematika Ie kl. (JV)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Jūratė Vanagienė
Matematika IIa (ZM)
Kategorija:
Matematika
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Zita Mažvilienė
IId Programavimas (ZM)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Zita Mažvilienė
IVA IT (ZM)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Zita Mažvilienė
Informacinės technologijos IVB (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Fjellbirkeland
Informacinės technologijos IIa (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Fjellbirkeland
Informacinės technologijos Ie kl. (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Informacinės technologijos IIe (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Informacinės technologijos IIb (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Informacinės technologijos IId (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Informacinės technologijos IVB (AT)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Tylaitė
Informacinės technologijos IVA (AT)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Tylaitė
Informacinės technologijos II kl. (AT)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Tylaitė
Informacinės technologijos IIIA (AT)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Informacinės technologijos IIIB (AT)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Tylaitė
Informacinės technologijos I kl. (AT)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Aldona Tylaitė
Informacinės technologijos IV kl. modulis (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Informacinės technologijos I kl. (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Fjellbirkeland
Informacinės technologijos II kl. (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Informacinės technologijos IIIB (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Fjellbirkeland
Informacinės technologijos IIIA (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Fjellbirkeland
Informacinės technologijos IVA (AF)
Kategorija:
IT
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Fjellbirkeland
Fizika I kl (DJ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dangyra Juodelienė
Biologija IVB (TP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tadas Pilkauskas
Geografija IIIB (DK)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalia Keibienė
Geografija IIIA (DK)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalia Keibienė
Fizika I (ET)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Taleišienė
Fizika IVB (ET)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Taleišienė
Fizika A (ET)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Taleišienė
Fizika IIe (ET)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Taleišienė
Fizika IId (ET)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Taleišienė
Fizika IIb (ET)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Taleišienė
Chemija IV modulis (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Rasa Pilkienė
Chemija IIIB (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Rasa Pilkienė
Chemija IVA (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Rasa Pilkienė
Biologija IIIB (TP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tadas Pilkauskas
Biologija II kl. (RP) 2021
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramunė Petrusevičienė
Biologija I kl (RP) 2021
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramunė Petrusevičienė
Biologija1
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Fizika praktika (JC)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
CHEMIJA IVA modulis (AŠ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Šerelienė
Fizika IVA (ET)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Taleišienė
Fizika II kl. (ET)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Taleišienė
Biologija IVA modulis (TP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tadas Pilkauskas
Biologija IVA (TP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tadas Pilkauskas
Biologija IIIA (TP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tadas Pilkauskas
Biologija II kl. (TP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tadas Pilkauskas
Biologija I kl. (TP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tadas Pilkauskas
Fizika I kl. (DJ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Fizika II kl. (DJ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dangyra Juodelienė
Fizika IIIB (DJ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dangyra Juodelienė
Chemija IVB (AŠ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Šerelienė
Chemija IIIA (AŠ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Šerelienė
Chemija II kl. (AŠ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Šerelienė
Chemija I kl. (AŠ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Asta Šerelienė
Chemija IVB (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Rasa Pilkienė
Fizika IVA kl. (DJ)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dangyra Juodelienė
Chemija IIIA (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Rasa Pilkienė
Chemija II kl. (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Rasa Pilkienė
Chemija I kl. (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Rasa Pilkienė
Biologijos modulis (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramunė Petrusevičienė
Biologija IV kl. (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramunė Petrusevičienė
Biologija III kl. (RP)
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramunė Petrusevičienė
Biologija II kl. (RP) 2019
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramunė Petrusevičienė
(RP) Biologija I kl. 2019
Kategorija:
Gamtos mokslai
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramunė Petrusevičienė
Tautinio šokio grupė UPELA
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Miglė Baltrušiūnė
Sportinis šokis IIIA
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Miglė Baltrušiūnė
Muzika IId kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Muzika IIc kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Muzika IIb kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Muzika IIa kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Muzika Ie kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Muzika Id kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Muzika Ic kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Muzika Ib kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Muzika Ia kl. (EV)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Eglė Vaiciekiūtytė
Technologijos IV kl. (KM)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Kazys Morkūnas
Fizinis ugdymas 1e mergaitės (SK)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Fizinis ugdymas 1b/c mergaitės (SK)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Fizinis ugdymas IV kl. (D.R.)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalius Repečka
Fizinis ugdymas III kl. (D.R.)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalius Repečka
Fizinis ugdymas II kl. (D.R.)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalius Repečka
Fizinis ugdymas I kl. (D.R.)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalius Repečka
VERSLAS, VADYBA IR MAŽMENINĖ PREKYBA IV (TB)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Tamara Božok
Technologijos IIIB 4 gr. (GT)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Genovaitė Tumienė
Technologijos IId kl. (GT)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Genovaitė Tumienė
Technologijos IIc kl. (GT)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Genovaitė Tumienė
Technologijos IIb kl. (GT)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Genovaitė Tumienė
Technologijos Ie kl. (GT)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Genovaitė Tumienė
Technologijos Id kl. (GT)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Genovaitė Tumienė
Technologijos Ic kl. (GT)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Genovaitė Tumienė
Technologijos Ib kl. (GT)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Genovaitė Tumienė
Technologijos IId kl. (KM)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Kazys Morkūnas
Technologijos IIc kl. (KM)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Kazys Morkūnas
Technologijos IIb kl. (KM)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Kazys Morkūnas
Technologijos Ie kl. (KM)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Kazys Morkūnas
Technologijos Id kl. (KM)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Kazys Morkūnas
Technologijos Ic kl. (KM)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Kazys Morkūnas
Technologijos Ib kl. (KM)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Kazys Morkūnas
Fizinis ugdymas IV kl. (RŠ)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramūnas Šližys
Fizinis ugdymas III kl. (RŠ)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramūnas Šližys
Fizinis ugdymas II kl. (RŠ)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramūnas Šližys
Fizinis ugdymas I kl. (RŠ)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Ramūnas Šližys
Dailė IV kl. (DG)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalia Gilienė
Dailė III kl. (DG)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalia Gilienė
Dailė II kl. (DG)
Kategorija:
Menų, technologijų ir fizinio ugdymo
Peržiūrėti kursą
Dėstytojas: Dalia Gilienė
Visi kursai