2023–2024

  • Lietuvos mokinių istorijos olimpiados Anykščių rajone nugalėtojai
    • Liveta Šilinytė, IId kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Musteikienė.
    • Povilas Pilinka, IVd kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Musteikienė.
    • Juozas Apčinikovas, IIIb kl. – I vieta, mokytojas Gintaras Ražanskas.
       
  • Lietuvos mokinių chemijos olimpiados Anykščių rajone nugalėtojai
    • Rokas Gedvilas, IId kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Edvinas Babelis, IIId kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Matas Niaura, IId kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Tomas Žąsinas, IVe kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Astijus Babelis, Ia kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Kasparas Šermukšnis, IVe kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė 
  • Anykščių rajono mokinių matematikos olimpiados laimėtojai
    • Astijus Babelis, Ia kl. – I vieta, mokytoja Loreta Mikalauskienė.
    • Rusnė Matelytė, IIId kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė. 
  • Anykščių rajono mokinių rusų kalbos olimpiados laimėtojai
    • Titas Tyla, IIc kl. – II vieta, mokytoja Almyra Sabaliauskaitė
    • Kajus Volkovas, IIc kl. – III vieta, mokytoja Almyra Sabaliauskaitė 
  • Tarptautinis edukacinis konkursas ,,Olympis 2023 – Rudens sesija“
    • Valerija Galvonaitė, IId kl. – II LAIPSNIO DIPLOMAS lietuvių kalbos ir literatūros konkurse, mokytoja Dalia Andriuškevičienė
      • - II LAIPSNIO DIPLOMAS matematikos konkurse, mokytoja Jūratė Vanagienė;
      • - II LAIPSNIO DIPLOMAS istorijos konkurse, mokytoja Jūratė Musteikienė;
      • - II LAIPSNIO DIPLOMAS anglų kalbos konkurse, mokytoja Aušra Jurkėnienė;
      • - II LAIPSNIO DIPLOMAS informacinių technologijų konkurse.
      • - PADĖKA už dalyvavimą geografijos konkurse;
      • - PADĖKA už dalyvavimą fizikos konkurse;
      • - PADĖKA už dalyvavimą chemijos konkurse. 

Tarptautinio Informatinio mąstymo konkurso šalyje garbingos

  • ROKAS GEDVILAS, IId kl. – IV vietos laimėtojas  , mokytoja Asta Fjellbirkeland

Regioninio dr. J. P. Kazicko moksleivių kompiuterininkų programavimo konkurso

  • ROKAS GEDVILAS, IId kl. – III vietos laimėtojas  , mokytoja Asta Fjellbirkeland
 
56-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajone nugalėtojai
  • Joris Bukauskas, Ib kl. – I vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
  • Vytenis Vakaris Kestorius, IId kl. – I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
  • Guostė Stankevičiūtė, IIId kl. – I vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
  • Tomas Žąsinas, IVe kl. – I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
  • Gabrielė Sakalauskaitė, Ib kl. – II vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
  • Valerija Galvonaitė, IId kl. – II vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
  • Rusnė Matelytė, IIId kl. - II vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
  • Kristina Ragaišytė, IVd kl. – II vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
  • Kamilė Jarmalavičiūtė, IId kl. – III vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
  • Laura Matiukaitė, IVd kl. – III vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
 
Anykščių rajono meninio skaitymo konkursas:
  • VALERIJA GALVONAITĖ IId kl. –II vieta, mokytojas Julius Jakubėnas.
Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajone nugalėtojai:
  • Ivan Horinov, Ia kl. – I vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.
  • Rokas Gedvilas, IId kl. – I vieta, mokytoja Eglė Taleišienė.
  • Matas Gražys, IIId kl. – I vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.
  • Vaiva Unčiūraitė, IVe kl. – I vieta, mokytoja Eglė Taleišienė.
  • Ainoras Vogulis, Ib kl. – II vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.
  •  Nojus Karalius, IIIb kl. – II vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.
  • Astijus Babelis, Ia kl. – III vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.

Lietuvos mokinių rajoninės anglų kalbos olimpiados (III gimnazijos kl.) nugalėtojai:

  • Kotryna Svirkaitė, IIId kl. – I vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
  • Marta Jakimovaitė, IIId kl. – II vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė
  • Kristupas Mickevičius, IIId kl. – II vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
  • Ieva Sabaliauskaitė, IIId kl. – III vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas

I trimestro mokslo pirmūnai:

  •  Rusnė Urbutytė, Ib kl.
  •  Arūnė Juodelytė, Ia kl.
  •  Gabrielė Sakalauskaitė, Ib kl.
  •  Titas Tyla, IIc kl.
  • Rokas Gedvilas, IId kl.
  • Vytenis Kestorius, IId kl.
  • Karolis Kontrimavičius, IId kl.
  • Matas Niaura, IId kl.
  • Eglė Raščauskaitė, IId kl.
  • Vanesa Bedrovaitė, IIId kl.
    Marta Jakimovaitė, IIId kl.
  • Rusnė Matelytė, IIId kl.
    Kristupas Mickevičius, IIId kl.
  • Guostė Stankevičiūtė, IIId kl.
  • Urtė Raišelytė, IVe kl.
  • Kotryna Unčiūraitė, IVe kl.
  • Vaiva Unčiūraitė, IVe kl.
  • Faustina Vilūnaitė, IVe kl.

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso nugalėtojai Anykščių rajone:

  • Rokas Gedvilas, IId kl. - I vieta.
  • Dominykas Eidrigevičius, IIc kl. - II vieta.
  • Matas Niaura, IId kl. - III vieta.
  • Paulius Pajuodis, IIIb kl. - III vieta. Mokytoja Asta Fjellbirkeland
  • 7.jpg1.jpg3.jpg8.jpg4.jpg2.jpg9.jpg5.jpg6.jpg

2022–2023    

  • Mokslo pirmūnai:
    • Titas Tyla, Ic kl.
    • Liucija Valaikaitė, Ic kl.
    • Valerija Galvonaitė, Id kl.
    • Rokas Gedvilas, Id kl.
    • Kamilė Jarmalavičiūtė, Id kl.
    • Karolis Kontrimavičius, Id kl.
    • Matas Niaura, Id kl.
    • Eglė Raščauskaitė, Id kl.
    • Ivanna Savchenko, Id kl.
    • Liveta Šilinytė, Id kl.
    • Rusnė Matelytė, IId kl.
    • Kristupas Mickevičius, IId kl.
    • Guostė Stankevičiūtė, IId kl.
    • Kotryna Svirkaitė, IId kl.
    • Urtė Raišelytė, IIIe kl.
    • Urtė Stumbrytė, IIIe kl.
    • Kotryna Unčiūraitė, IIIe kl.
    • Vaiva Unčiūraitė, IIIe kl.
    • Faustina Vilūnaitė, IIIe kl.
    • Tomas Žąsinas, IIIe kl.
    • Indrė Blazarėnaitė, IVe kl.
    • Ugnė Genytė, IVe kl.
    • Faustina Kiaušaitė, IVe kl.

  • Anykščių rajono pavasario kroso varžybų nugalėtojai
    • Kotryna Svirkaitė, IId kl. – I vieta
    • Matas Gražys, IId kl. – I vieta
    • Mikas Vildžiūnas, IIIb kl. – I vieta
    • Eglė Savickaitė, IVc kl. – I vieta
    • Judrė Repčytė, Ic kl. – II vieta
    • Mantas Judickas, Ic kl. – II vieta
    • Ilma Kasperiūnaitė, IVa kl. – II vieta
    • Kipras Gvozdas, IVa kl. – II vieta
    • Aistė Karčemarskaitė, Ic kl. – III vieta
    • Juozas Augustinavičius, IId kl. – III vieta
    • Pijus Navikas, IIIa kl. – III vieta
    • Samanta Esmantaitė, IIIb kl. – III vieta

Mokytojai Ramūnas Šližys ir Dalius Repečka

  • Tarptautinio edukacinio konkurso ,,Olympis 2023 – Pavasario sesija“ nugalėtojai
    • Valerija Galvonaitė, Id kl. – medalis, I laipsnio (biologija), I laipsnio ( anglų kalba), II laipsnio ( fizika), III laipsnio (lietuvių kalba ir literatūra), III laipsnio ( matematika), III laipsnio (geografija) diplomai.
    • Greta Pakalkaitė, IVc kl. – I laipsnio ( anglų kalba), II laipsnio
    • (lietuvių kalba ir literatūra) diplomai.

Padėkos:

    • Valerijai Galvonaitei, Id kl. – už dalyvavimą chemijos, istorijos, informacinių technologijų konkursuose.
    • Gretai Pakalkaitei, IVc kl. – už dalyvavimą istorijos, biologijos konkursuose.
  •  

  • I trimestro mokslo pirmūnai
    • Titas Tyla, Ic kl.
    • Rokas Gedvilas, Id kl.
    • Karolis Kontrimavičius, Id kl.
    • Matas Niaura, Id kl.
    • Kristupas Mickevičius, IId kl.
    • Kotryna Svirkaitė, IId kl.
    • Guostė Stankevičiūtė, IId kl.
    • Kotryna Unčiūraitė, IIIe kl.
    • Faustina Vilūnaitė, IIIe kl.
    • Tomas Žąsinas, IIIe kl.
    • Ieva Mažvilaitė, IVd kl.
    • Indrė Blazarėnaitė, IVd kl.
  • Respublikinio mokinių rašinių konkurso „Mes esame NATO" prizinių vietų laimėtojai
    • Rokas Gedvilas, Id kl.
    • Paulius Pajuodis , IIb kl., Mokytojai Jūratė Musteikienė ir Andrius Vitkūnas.

  • Anykščių rajono šaudymo iš lazerinio šautuvo varžybų nugalėtojai Jono Biliūno gimnazijos komanda
    • Ornela Ažubalytė, IVb kl.
    • Ivanna Savchenko, Id kl.
    • Ilma Kasperūnaitė, IVa kl.
    • Juozas Augustinavičius, IIb kl.
    • Tomas Bartašius ,IIIb kl.
    • Joris Žukauskas, IIb kl.

  • Asmeninėje įskaitoje
    • Laura Matiukaitė, IIId kl. - I vieta
    • Juozas Augustinavičius , IIb kl. - I vieta
    • Ivanna Savchenko, Id kl. - II vieta
    • Tomas Bartašius, IIIb kl. - II vieta                   
      Mokytojai Ramūnas Šližys, Dalius Repečka.
  • 2022-2023 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų krepšinio 3x3 zoninių varžybų nugalėtojai Jono Biliūno gimnazijos komanda
    • Mantas Judickas, Ic kl.
    • Kajus Volkovas, Ic kl.
    • Eitvydas Sriubas, Ic kl.
    • Martynas Čerškus, Ic kl.         
      Mokytojas Ramūnas Šližys

  • Teisinių žinių konkurso ,,TEMIDĖ" Anykščių rajone nugalėtoja Jono Biliūno gimnazijos komanda
    • Goda Bekintytė, IIIe kl.
    • Urtė Raišelytė, IIIe kl.
    • Vakarė Jasevičiūtė, IIIe kl.
    • Emilija Ramanauskaitė, IIIe kl.
    • Tomas Grigonis, IIIe kl.
      Mokytojas Darius Mažeikis.

  • 29-osios Lietuvos mokinių dailės olimpiados Anykščių rajone nugalėtoja
    • UGNĖ TIMUKAITĖ, IId kl., mokytoja Dalia Gilienė.

  • 32-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (10–12 / II–IV gimnazijos kl.) nugalėtojai
    • Urtė Raišelytė, IIIe kl. – I vieta, mokytojas Darius Mažeikis.
    • Tomas Žąsinas, IIIe kl. – II vieta, mokytojas Darius Mažeikis.
    • Darius Zagrebaitis, IIIc kl. – II vieta, mokytojas Darius Mažeikis
    • Rapolas Skruzdys, IIIe kl. – III vieta, mokytojas Darius Mažeikis.

  • 55-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados Anykščių rajone nugalėtojai
    • Rokas Gedvilas, Id kl. - I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
    • Liveta Šilinytė, Id kl. – II vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
    • Vytenis Kestorius, Id kl. – III vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
    • Kristupas Mickevičius, IId kl. – I vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
    • Guostė Stankevičiūtė, IId kl. – II vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
    • Elžbieta Bugailiškytė, IId kl. – III vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.
    • Tadas Žiukas, IIIb kl. – I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
    • Kotryna Unčiūraitė, IIIb kl. - II vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
    • Tomas Žąsinas, IIIe kl. – III vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
    • Domantė Šiaučiūnaitė, IVc kl. – II vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
    • Izabelė Repečkaitė, IVc kl. – III vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas.

  • Lietuvos mokinių rusų kalbos (gimtosios ir užsienio) olimpiados Anykščių rajone nugalėtojai
    • Augustas Stašys, II kl. – I vieta, mokytoja Stanislava Makauskienė.
    • Laura Matiukaitė, III kl. – II vieta, mokytoja Stanislava Makauskienė.

  • Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso Anykščių rajone prizininkės
    • Greta Pakalkaitė, IV kl. – III vieta, mokytoja Regina Pipirienė
    • Ugnė Petrėtytė, III kl. – III vieta, mokytoja Ona Jakimavičienė

  • Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Anykščių rajone nugalėtojai
    • Ivanna Savchenko, I kl. - I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Marta Jakimovaitė, II kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Simas Šajevičius, IV kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Guostė Stankevičiūtė, II kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Titas Simonavičius, IV kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Rokas Gedvilas, I kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Karolis Kontrimavičius, I kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Martynas Žemaitis, III kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė 
  • 70-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajone nugalėtojai
    • Rokas Gedvilas, I kl. – I vieta, mokytoja Eglė Taleišienė.
    • Benas Puolis, III kl. – I vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.
    • Lukas Medžiuolis, IV kl. – II vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.
    • Paulius Pajuodis, II kl. – III vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.
    • Kristupas Mickevičius, II kl. – III vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.
    • Urtė Stumbrytė, III kl. – III vieta, mokytoja Eglė Taleišienė.
    • Faustina Kiaušaitė, IV kl. – III vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė.

  • Respublikinio anglų kalbos konkurso (9-10 kl./I-II gimnazijos kl.) nugalėtojai rajone 
    • Kotryna Svirkaitė, IId kl. – I vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas.
    • Marta Jakimovaitė, IId kl. – II vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė.
    • Rokas Gedvilas, Id kl. – III vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas.
    • Astijus Saveljevas, IIc kl. – III vieta, mokytoja Eglė Rudokienė.
  • Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojai rajone
    • Elžbieta Bugailiškytė, II kl. – I vieta, mokytoja Regina Pipirienė.
    • Laurynas Klimašauskas, IV kl. – I vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė.
    • Liucija Valaikaitė, I kl. – II vieta, mokytoja Regina Pipirienė.
    • Urtė Raišelytė, III kl. – II vieta, mokytoja Dalia Andriuškevičienė
  • 61-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados nugalėtojai rajone
    • Rokas Gedvilas, I kl. - I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Matas Gražys, II kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Kasparas Šermukšnis, III kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Domantė Šiaučiūnaitė, IV kl. – I vieta, mokytoja Rasa Pilkienė
    • Liveta Šilinytė, I kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Kristupas Mickevičius, II kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Eglė Raščauskaitė, I kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Elžbieta Bugailiškytė, II kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Tomas Žąsinas, III kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Kėvinas Ževeliauskas, IV kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė
  • Lietuvos mokinių anglų kalbos (III kl. mok.) olimpiados nugalėtojai
    • Tomas Grigonis, IIIe kl. – I vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
    • Eglė Pipiraitė, IIIe kl. – II vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
    • Tomas Žąsinas, IIIe kl. – III vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
  • 34-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados (II etapo) nugalėtojai
    • Rokas Gedvilas, Id kl. – I vieta, mokytoja Asta Fjellbirkeland.
    • Matas Gražys, IId kl. – I vieta, mokytoja Zita Mažvilienė.
    • Tomas Grigonis, IIIe kl. – I vieta, mokytoja Zita Mažvilienė.
    • Kristupas Mickevičius IId kl. – II vieta, mokytoja Zita Mažvilienė.
    • Povilas Pilinka, IIId kl. – II vieta, mokytoja Asta Fjellbirkeland.
    • Ieva Mažvilaitė, IVd kl. – II vieta, mokytoja Asta Fjellbirkeland.
    • Guostė Stankevičiūtė, IId kl. – III vieta, mokytoja Zita Mažvilienė.
    • Vaiva Unčiūraitė, IIIe kl. – III vieta, mokytoja Asta Fjellbirkeland.
    • Simas Šajevičius, IVd kl. – III vieta, mokytoja Asta Fjellbirkeland
  • V Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados (I etapo)
    • I vietos laimėtoja - Darija Barauskaitė, IIId kl. Mokytojai Daiva Kuprionienė, Kazys Morkūnas.
       
  • I trimestrą baigė PUIKIAI ( dešimtukai)
    • ROKAS GEDVILAS, Id kl.

  • LABAI GERAI (devintukai – dešimtukai):
    • Vytenis Kestorius, Ic kl.
    • Titas Tyla, Ic kl.
    • Valerija Galvonaitė, Id kl.
    • Kamilė Jarmalavičiūtė, Id kl.
    • Karolis Kontrimavičius, Id kl.
    • Matas Niaura, Id kl.
    • Eglė Raščauskaitė, Id kl.
    • Liveta Šilinytė, Id kl.
    • Kotryna Svirkaitė, IId kl.
    •  Vasarė Budreikaitė, IIId kl.
    • Urtė Raišelytė, IIId kl.
    • Urtė Stumbrytė, IIId kl.
    • Kotryna Unčiūraitė, IIId kl.
    • Vaiva Unčiūraitė, IIId kl.
    • Faustina Vilūnaitė, IIId kl.
    • Indrė Blazarėnaitė, IVd kl.
    • Ugnė Genytė, IVd kl.
  • 7.jpg15.jpg16.jpg1.jpg17.jpg3.jpg8.jpg30.jpg13.jpg33.jpg4.jpg2_2.jpg12.jpg5.jpg14.jpg34.jpg31.jpg6.jpg
  • 2021–2022  
  • „Olympis 2022 – Pavasario sesija“ Tarptautinio edukacinio anglų kalbos konkurso diplomai
    • Matas Tverijonas, IIIa kl. – I LAIPSNIO, mokytoja Aldona Petrokienė
    • Kamilė Tubelytė, IIId kl. -  I LAIPSNIO, mokytoja Aldona Petrokienė
    • Martynas Kazlas, IIIa – I LAIPSNIO, mokytoja Aldona Petrokienė
    • Laurynas Bražiūnas, IIIa kl.- I LAIPSNIO, mokytoja Aldona Petrokienė
    • Povilas Gokas, IIIa kl. – I LAIPSNIO, mokytoja Aldona Petrokienė
    • Arnas Stakys, IIIa kl.  – I LAIPSNIO, mokytoja Aldona Petrokienė
    • Gabija Žygelytė, IIId kl. – III LAIPSNIO, mokytoja Aldona Petrokienė

  • Mokinių rašinių konkurso „Mes esame NATO“ apdovanojimų renginyje (03-25 ) pakviesti dalyvauti
    • Aistė Nadolskytė, IVd kl.,
    • Ugnė Vinikaitė, IVc kl. ,
    • Eglė Pipiraitė IIe kl., mokytojas Andrius Vitkūnas

  • Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurse ,,Sidabro vainikėlis IX“
    • II vietą pelnė IVd klasės mokinys Simas Mickevičius, mokytoja Ligita Morkūnienė
  • Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso „Sidabro vainikėlis“ nugalėtoja
    • Eglė Pipiraitė, IIe kl.

  • 34-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiados I – IV kl.  (9–12 kl.)nugalėtojai
    • Tomas Žąsinas, IIe kl. – I vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Titas Dilys, IIIa kl. – I vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Edvinas Babelis, Id kl. – II vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Urtė Raišelytė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Vainius Žmoginas, IIId kl. – II vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Rusnė Matelytė, Id kl. – III vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Martynas Žemaitis, IIe kl. – III vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Indrė Blazarėnaitė, IIIe kl. – III vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė

  • Rajoninės 5 – 12 klasių matematikos olimpiados nugalėtojai:
    • Marta Jakimovaitė, Id kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Tomas Žąsinas, IIe kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Ieva Mažvilaitė, IIIe kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Rytis Karalius, IVd kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Rusnė Matelytė, Id kl. – II vieta, ugdymas šeimoje.
    • Martynas Žemaitis, IIe kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Simas Šajevičius, IIIe kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Agnė Vilytė, IVd kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Matas Gražys, Id kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Benas Puolis, IIc kl. – III vieta, mokytojas Skyrmantas Trapnauskas.
    • Titas Simonavičius, IIIe kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Aistė Nadolskytė, IVd kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė.

  • Meninio skaitymo regioninio konkurso III vietos laimėtoja:
    • Faustina Kiaušaitė, IIIe kl., mokytoja Virginija Žalatkovienė. 

  • Lietuvos mokinių dailės olimpiados nugalėtojos
    • Eglė Pipiraitė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Dalia Gilienė.
    • Fausta Bagočiūnaitė, IIe kl. – III vieta, mokytoja Dalia Gilienė.
       
  • Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (10–12/II-IV gimnazijos kl.) nugalėtojai
    • Laurynas Klimašauskas, IIIe kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Musteikienė
    • Tomas Žąsinas, IIe kl. – II vieta, mokytojas Darius Mažeikis
    • Kotryna Unčiūraitė, IIe kl. – III vieta, mokytojas Darius Mažeikis
  • Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiados (11–12/III-IV gimnazijos kl.) nugalėtoja
    • Ugnė Taurelytė, IIIe kl. – I vieta, mokytoja Laima Juzėnienė
    • Faustina Kiaušaitė, IIIe kl. – II vieta mokytoja Laima Juzėnienė

  • Lietuvos mokinių filosofijos olimpiados I etapo nugalėtoja
    • Kamilė Skrodenytė, IIIb kl., mokytoja Neringa Vilkytė Augustinavičienė

  • Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso nugalėtojos
    • FaustinaKiaušaitė, IIIe kl. – I vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė
    • GretaPakalkaitė, IIId kl.- III vieta, mokytoja Regina Pipirienė

  • Respublikinio anglų kalbos konkurso (9–10/I–II gimnazijos kl.)rajone nugalėtojai
    • Ugnė Jakeliūnaitė, IIe kl. – I vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
    • Marta Jakimovaitė, Id kl.- II vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė.
    • Tomas Grigonis, IIe kl. – II vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
    • Tomas Žąsinas, IIe kl.- II vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
    • Ugnė Gadliauskaitė, IIe kl. – II vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
    • Vanesa Bedrovaitė, Id kl. – III vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė.

  • 29-osios Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados (10–11 kl.) rajone nugalėtojai
    • Viktorija Jupatovaitė, IIe kl. – I vieta, mokytoja Stanislava Makauskienė.
    • Lukas Medžiuolis, IIIe kl. – II vieta, mokytoja Stanislava Makauskienė.
    • Kotryna Unčiūraitė, IIe kl.- II vieta, mokytopja Stanislava Makauskienė.

  • Tarptautinio konkurso „Olympis 2021 – Rudens sesija" diplomai ir padėka
    • Agnė Ramoškaitė, IIIb kl. - I laipsnio diplomas, už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse. Mokytoja Aldona Petrokienė.
    • Arnas Stakys, IIIa kl. - I laipsnio diplomas, už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse. Mokytoja Aldona Petrokienė
    • Austėja Sriubaitė, IIId kl. - I laipsnio diplomas, už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse. Mokytoja Aldona Petrokienė.
    • Martynas Kazlas, IIIa kl. - I laipsnio diplomas, už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse. Mokytoja Aldona Petrokienė
    • Mantas Tverijonas, IIIa kl. - I laipsnio diplomas, už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse. Mokytoja Aldona Petrokienė
    • Nojus Grilauskas, IIIc kl. - I laipsnio diplomas, už puikų rezultatą Tarptautiniame edukaciniame anglų kalbos konkurse. Mokytoja Aldona Petrokienė

  • Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajone nugalėtojai
    • Urtė Raišelytė, IIe kl. – I vieta, mokytoja Dalia Andriuškevičienė
    • Laurynas Klimašauskas, IIIe kl. – I vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė

  • Respublikinis žinių apie turizmo plėtrą Lietuvoje konkursas,,Adventur". Gimnazijoje nugalėtojais tapo:
    • Laurynas Klimašauskas, IIIe kl. - I vieta,
    • Rokas Adamonis, IIIb kl. - II vieta
    • Titas Dilys, IIIa kl. - III vieta
    • Indrė Blazarėnaitė, IIIe kl. - IV vieta
    • Vasarė Budreikaitė, IIe kl. - V vieta., mokytoja Ina Gailiūnienė 

  • 54-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajone nugalėtojai
    • Kristupas Mickevičius, Id kl. – I vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Kasparas Šermukšnis, IIe kl. – I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Tadas Žiukas, IIc kl. – I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Domantė Šiaučiūnaitė, IIId kl. – I vieta, Ramunė Petrusevičienė
    • Erika Ambrasaitė, IVd kl. – I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Gabrielė Skruzdytė, IVd kl. – I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Emilija Šukytė, IVd kl. – I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Samanta Šermukšnytė, Id kl. – II vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Gabija Tylaitė, Id kl. – II vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Rapolas Skruzdys, IIe kl. – II vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Fausta Kiaušaitė, IIIe kl. – II vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Aistė Nadolskytė, IVd kl. – II vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Gediminas Miežis, IVc kl. – III vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Gabija Macijauskaitė, IIIe kl. – III vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Kotryna Unčiūraitė, IIe kl. – III vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Tomas Grigonis, IIe kl. – III vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Kamilė Čypaitė, IIe kl. – III vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė

  • 69 – osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajone nugalėtojai
    • Rusnė Matelytė, Id kl. – I vieta, mokymas šeimoje
    • Rytis Karalius, IVd kl. – I vieta, mokytoja Eglė Taleišienė
    • Šarūnas Burauskas, Ia kl. - III vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė
    • Vaiva Unčiūraitė, IIe kl. – III vieta, Mokytoja Eglė Taleišienė

  • Chemijos olimpiados prizininkai rajone
    • Kristupas Mickevičius, Id kl. - I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Kasparas Šermukšnis, IIe kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Benas Puolis, IIc kl. – I vieta, mokytoja Rasa Pilkienė
    • Kėvinas Ževeliauskas, IIId kl. - I vieta, mokytoja Rasa Pilkienė
    • Domantė Šiaučiūnaitė, IIId kl. – I vieta, mokytoja Rasa Pilkienė
    • Emilija Šukytė, IVd kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Guostė Stankevičiūtė, Id kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Juozas Augustinavičius, Id kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Tomas Žąsinas, IIe kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
    • Gabija Kisieliūtė, IId kl. – II vieta, mokytoja Rasa Pilkienė
    • Laurynas Klimašauskas, IIe kl. – II vieta, mokytoja Rasa Pilkienė
    • Erika Ambrasaitė, IVd kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė

  • Anglų kalbos olimpiada (III kl.)
    • Urtė Strumylaitė, IIIb kl. – I vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė
    • Ugnė Genytė, IIIe kl. – II vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė
    • Martynas Bačiulis, IIIc kl. – III vieta, mokytoja Eglė Rudokienė
       
  • Etninės kultūros olimpiados rajone prizininkai
    • Eglė Pipiraitė, IIe kl. – I vieta, mokytoja Daiva Kuprionienė
    • Darija Barauskaitė, IId kl. – II vieta, mokytoja Daiva Kuprionienė

  • Lietuvos mokinių informatikos olimpiados rajono etapo nugalėtojai
    • Povilas Pilinka, IId kl., - I vieta, mokyt. Zita Mažvilienė
    • Tomas Grigonis, IId kl. – II vieta, mokyt. Asta Fjellbirkeland
    • Ervinas Lekauskas, IId kl. – III vieta, mokyt. Zita Mažvilienė
    • Ieva Mažvilaitė, IIIe kl. – I vieta, mokyt. Asta Fjellbirkeland
    • Simas Šajevičius, IIIe kl. – II vieta, mokyt. Zita Mažvilienė
    • Lukas Medžiuolis, IIIe kl. – III vieta, mokyt. Zita Mažvilienė
    • Mantas Mickevičius, IIIe kl. – III vieta, mokyt. Asta Fjellbirkeland
    • Rytis Karalius, IVd KL. – I vieta, mokyt. Asta Fjellbirkeland
  •  
  • Pirmo trimestro mokslo pirmūnai
    • Vanesa Bedrovaitė, Id kl.
    • Elžbieta Bugailiškytė, Id kl.
    • Marta Jakimovaitė, Id kl.
    • Guostė Stankevičiūtė, Id kl.
    • Kotryna Unčiūraitė, IIe kl.
    • Vaiva Unčiūraitė, IIe kl.
    • Faustina Vilūnaitė, IIe kl.
    • Ieva Mažvilaitė, IIIe kl.
    • Gabrielė Skruzdytė, IVd kl.
    • Rytis Karalius, IVd kl.
    • Emilija Šukytė, IVd kl.
  • 001.jpgPadeka_JB.jpgpadek-2021-MF.jpg
  • 2020–2021 
  • Vytauto Didžiojo universiteto organizuoto respublikinio vertimo iš prancūzų kalbos konkurso „Pierre Gamarra meninio teksto vertimas“ II-osios vietos laimėtoja
    • Faustina Kiaušaitė, IIe kl., mokytoja Laima Juzėnienė.

  • Anykščių Jono Biliūno gimnazijos antrokų komanda Prancūzų instituto Lietuvoje konkurse << Notre classe lit à haute voix >> ( „Mūsų klasė skaito garsiai“ ) laimėjo I-ąją vietą bei pagrindinį prizą – trijų savaičių intensyvius nuotolinius Prancūzų instituto Lietuvoje kursus
    • Kiaušaitė Faustina, IIe kl. 
    • Mališauskaitė Ūla, IIe kl.
    • Mickevičius Mantas, IIe kl.
    • Mikalauskaitė Kornelija, IId kl.
    • Morkūnaitė Viltė, IId kl.
    • Stankevičiūtė Emilė, IIe kl.
    • Taurelytė Ugnė, IIe kl.
    • Tubelytė Kamilė, IIe kl. Mokytoja Laima Juzėnienė

  • Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokiniai dalyvavo Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olimpis 2021 – Pavasario sesija“ ir pelnė apdovanojimus
    • Arnas Stakys, IIa kl. – I laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja Aldona Petrokienė.
    • Matas Tverijonas, IIa kl. - I laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja Aldona Petrokienė.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – I laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja Aušra Jurkėnienė.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – I laipsnio diplomas ( fizika), mokytoja Eglė Taleišienė.
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl. – I laipsnio diplomas (anglų kalba) I laipsnio diplomas, mokytoja Aldona Petrokienė.
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl. – I laipsnio diplomas (lietuvių kalba ir literatūra), mokytoja Virginija Žalatkovienė.
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl. – I laipsnio diplomas (istorija), mokytoja Jūratė Musteikienė.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – II laipsnio diplomas (lietuvių kalba ir literatūra), mokytoja Virginija Žalatkovienė.
    • Povilas Gokas, IIa kl.- II laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja Aldona Petrokienė.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – II laipsnio diplomas (matematika), mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – III laipsnio diplomas ( biologija), mokytoja Ramunė Petrusevičienė.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – III laipsnio diplomas ( IT), mokytoja Aldona Tylaitė.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – III laipsnio diplomas (istorija), mokytojas Darius Mažeikis.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – III laipsnio diplomas( geografija), mokytoja Ina Gailiūnienė.
    • Titas Neniškis, Ib kl. – III laipsnio diplomas (anglų kalba) mokytojas Andrius Vitkūnas.
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl. – III laipsnio diplomas (geografija), mokytoja Ina Gailiūnienė.
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl. – III laipsnio diplomas (fizika), mokytoja Eglė Taleišienė..
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl. – III laipsnio diplomas ( matematika), mokytoja Jūratė Vanagienė.

  • PADĖKOS UŽ DALYVAVIMĄ Tarptautiniame edukaciniame konkurse:

    • Aistei Vilkaitei, IVc kl. – biologija, IT, chemija.
    • Kasparui Šermukšniui, Ie kl. – chemija.

  • 28-osios Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiadoje lr Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos III laipsnio diplomais už puikiai atliktą kalbėjimo užduotį ir už gerą meninį skaitymą apdovanota
    • Armanda Čepėnaitė, III gimn. klasė, mokytoja Stanislava Makauskienė.

  • 33-ioji Lietuvos mokinių geografijos olimpiados (9–12/ I-IV gimnazijos kl.) II turo nugalėtojai
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. – I vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Laurynas Klimašauskas, IIe kl. – I vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Urtė Raišelytė, Ie kl. – II vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
    • Indrė Blazarėnaitė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė

  • II trimestro mokslo pirmūnai
    • Rūta Zarankaitė, IVa kl.
    • Kotryna Rakūnaitė, IVd kl.
    • Dovilė Vaiginytė, IVe kl.
    • Erika Sabalytė, IVe kl.
    • Gintautė Mikalajūnaitė, IVe kl.
    • Liepa Emilija Skruzdytė, IVe kl.
    • Ugnė Seibutytė, IVe kl.
    • Viktorija Banelytė, IVe kl.
    • Erika Ambrasaitė, IIId kl.
    • Deimantė Petniūnaitė, IIId kl.
    • Gabrielė Skruzdytė, IIId kl.
    • Aistė Nadolskytė, IIId kl.
    • Agnė Vilytė, IIId kl.
    • Naglis Sabalys, IIId kl.
    • Emilija Šukytė, IIId kl.
    • Ugnė Genytė, IIe kl.
    • Faustina Kiaušaitė, IIe kl.
    • Ieva Mažvilaitė, IIe kl.
    • Indrė Blazarėnaitė, IId kl.
    • Emilė Stankevičiūtė, IId kl.
    • Gabija Šinkūnaitė, IIe kl.
    • Adrijana Valečkaitė, Ie kl.
    • Fausta Bagočiūnaitė, Ie kl.
    • Goda Bekintytė, Ie kl.
    • Vasarė Budreikaitė, Ie kl.
    • Kamilė Čypaitė, Ie kl.
    • Urtė Filinskaja, Ie kl.
    • Ugnė Gadliauskaitė, Ie kl.
    • VAKARĖ JASEVIČIŪTĖ , Ie kl. – trimestre visi 10- kai
    • Viktorija Jupatovaitė, Ie kl.
    • Skaistė Kirstukaitė, Ie kl.
    • Eimantė Misiūnaitė, Ie kl.
    • Ugnė Pilkauskaitė, Ie kl.
    • Eglė Pipiraitė, Ie kl.
    • Urtė Raišelytė, Ie kl.
    • Emilija Ramanauskaitė, Ie kl.
    • Urtė Stumbrytė, Ie kl.
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl.
    • Kotryna Unčiūraitė, Ie kl.
    • Vaiva Unčiūraitė, Ie kl.
    • Faustina Vilūnaitė, Ie kl.
    • Margarita Zuzevičiūtė, Ie kl.
    • Tomas Žąsinas, Ie kl.

  • NŠA PROTMŪŠIO K11 ( skirtas kovo 11- ai) III vietos laimėtojai – komanda „Biliūniečiai“
    • Vytautė Tumaitė, IIId kl.
    • Laurynas Klimašauskas, IIe kl.
    • Žygintas Kulvinskas, IVc kl.
    • Daumantas Žąsinas, IVe kl.

  • 30-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados (10–12/II-IV gimnazijos kl.) Anykščių rajone nugalėtojai:
    • Laurynas Klimašauskas, IIe kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Musteikienė.
    • Daumantas Žąsinas, IVe kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Musteikienė.
    • Žygintas Kulvinskas, IVc kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Musteikienė

  • Respublikinio anglų kalbos konkurso (9–10/I-II gimnazijos kl.) Anykščių rajone nugalėtojai:
    • Urtė Filinskaja, Ie kl. – I vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė.
    • Gabija Macijauskaitė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė.
    • Eglė Pipiraitė, Ie kl. - II vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas.
    • Ieva Mažvilaitė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė.
    • Ugnė Genytė, IIe kl. – III vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė.

  • Tarptautinės KINGS matematikos OLIMPIADOS  finale DIPLOMAIS  apdovanotos:
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl. – pasiekė antrąjį žinių lygmenį ( 87, 5 %, 19 vieta Lietuvoje), mokytoja Jūratė Vangienė.
    • Ramunė Kaleinikovaitė, IVe kl. – pasiekė antrąjį žinių lygmenį ( 84, 17 %, 23 vieta Lietuvoje), mokytoja Jūratė Vanagienė.
    • Kornelija Augustinavičiūtė, IVe kl. - pasiekė antrąjį žinių lygmenį ( 83, 33 %, 24 vieta Lietuvoje), mokytoja Jūratė Vanagienė.

  • Lietuvos muzikos olimpiados Anykščių rajone nugalėtojos
    • Urtė Raišelytė, Ie kl.- I vieta, mokytoja Eglė Vaiciekiūtytė.
    • Ūla Mališauskaitė, IIe -  II vieta, mokytoja Eglė Vaiciekiūtytė.

  • Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiados (10–11/II-III gimnazijos kl.) Anykščių rajone nugalėtoja
    • Armanda  Čepėnaitė, IIIa kl. – I vieta, mokytoja Stanislava Makauskienė

  • Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas
    • Greta Pakalkaitė , IId kl. - II vieta, mokytojas Arvydas Navalinskas

  • Geografijos žinių šeštojo konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ nugalėtojai
    • Laurynas Klimašauskas, IIe kl. – I laipsnio diplomas, mokytoja Ina Gailiūnienė.
    • Indrė Blazarėnaitė, IIe kl. – II laipsnio diplomas, mokytoja Ina Gailiūnienė.
    • Tomas Žąsinas, Ie kl. – II laipsnio diplomas, mokytoja Ina Gailiūnienė.
    • Daumantas Žąsinas, IVe kl. – III laipsnio diplomas, mokytoja Ina Gailiūnienė

  • Lietuvos mokinių fizikos olimpiados nugalėtojai Anykščių rajone
    • Ugnė Seibutytė, IVe kl. – I vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė
    • Ieva Mažvilaitė, IIe kl. – I vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė
    • Margarita Zuzevičiūtė, Ie kl. – III vieta, mokytoja Eglė Taleišienė 

  • Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Anykščių rajone
    • Laurynas Klimašauskas, IIe kl. – I vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė
    • Viktorija Banelytė, IVe kl. - II vieta, mokytoja Regina Pipirienė
    • Urtė Filinskaja, Ie kl. – II vieta, mokytoja Dalia Andriuškevičienė
    • Luknė Gurskutė, IIe kl. – III vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė
    • Daumantas Žąsinas, IVe kl. – III vieta, mokytoja Regina Pipirienė

  • Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis2020- Rudens sesija“ už puikius rezultatus
  • I laipsnio diplomais apdovanoti:
    • Arnas Stakys, IIa kl. anglų kalbos konkursas
    • Matas Tverijonas, IIa kl. anglų kalbos konkursas
    • Povilas Gokas, IIa kl. anglų kalbos konkursas
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl., anglų kalbos konkursas
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. fizikos konkursas
  • II laipsnio diplomais apdovanoti:
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl. lietuvių kalbos ir literatūros konkursas
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. matematikos konkursas
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. biologijos konkursas
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. IT konkursas
  • III laipsnio diplomais apdovanoti:
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. istorijos konkursas
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl., chemijos konkursas
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl., lietuvių kalbos ir literatūros konkursas
    • Aistė Vilkaitė, IVc kl., matematikos konkursas
  •  Padėka

    • Kasparas Šermukšnis,Ie kl., geografijos konkursas
  • Mokinių dalyvavimą Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2020 – Rudens sesija“ organizavo mokytoja Aldona Petrokienė.

  • Lietuvos mokinių biologijos olimpiados nugalėtojai Anykščių rajone
    • Kasparas Šermukšnis, Ie kl. - I vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Ugnė Seibutytė, IVe kl. - I vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Urtė Filinskaja, Ie kl. – II vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Gabrielė Skruzdytė, IIId kl. - II vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Faustina Kiaušaitė, IIe kl. – II vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
    • Erika Ambrasaitė, IIId kl. – III vieta, mokytoja Ramunė Petrusevičienė
    • Ieva Mažvilaitė, IIe kl. – III vieta, mokytojas Tadas Pilkauskas
  • Lietuvos mokinių matematikos olimpiados Anykščių rajone nugalėtojai
    • Tomas Žąsinas, Ie kl. - I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Ugnė Seibutytė, IVe kl. – I vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Martynas Žemaitis, Ie kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Erika Sabalytė, IVe kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Ieva Mažvilaitė, IIe kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
    • Agnė Vilytė, IIId kl. – III vieta, mokytoja Jūratė Vanagienė
  • Lietuvos mokinių chemijos olimpiados nugalėtojai
    • Erika Ambrasaitė, IIId kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė.
    • Emilija Šukytė, IIId kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė.
    • Indrė Blazarėnaitė, IIe kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė.
    • Benas Puolis, Ic kl. – I vieta , mokytoja Rasa Pilkienė.
    • Urtė Filinskaja, Ie kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė.
    • Faustina Kiaušaitė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė.
    • Jonas Žukauskas, IVe kl. – II vieta, mokytoja Rasa Pilkienė.
    • Urtė Raišelytė, Ie kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė.
    • Laurynas Klimašauskas, IIe kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė. 

  • Lietuvos mokinių anglų kalbos ( 11/III gimn. kl. ) olimpiados nugalėtojai
    • Erika Ambrasaitė, IIId kl. - I vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė
    • Aistė Nadolskytė, IIId kl. - II vieta, mokytojas Andrius Vitkūnas
    • Armanda Čepėnaitė, IIId kl. - III vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė
    • Dovydas Puodžiūnas, IIIb kl. - III vieta , mokytoja Aušra Jurkėnienė

  • I trimestro mokslo pirmūnai, besimokantys 9-10
    • Vasarė Budreikaitė, Ie kl.
    • Kamilė Čypaitė, Ie kl.
    • Urtė Filinskaja, Ie kl.
    • Vakarė Jasevičiūtė, Ie kl.
    • Eimantė Misiūnaitė, Ie kl.
    • Eglė Pipiraitė, Ie kl.
    • Urtė Raišelytė, Ie kl.
    • Faustina Vilūnaitė, Ie kl.
    • Tomas Žąsinas, Ie kl.
    • Gabrielė Skruzdytė, IIIb kl.
    • Emilija Šukytė, IIId kl.
    • Deimantė Petniūnaitė, IIId kl.
    • Benas Burneikis, IVd kl.
    • Viktorija Banelytė, IVe kl.
    • Ugnė Seibutytė, IVe kl.
    • Dovilė Vaiginytė, IVe kl.
  • ŽURNALAS „REITINGAI“ SKELBIA
    Tarp 50 gimnazijų, geriausiai išmokančių IT:Jono Biliūno gimnazija 32 vietoje! (Utenos apskrityje aukščiausioje vietoje!)Tarp 50 gimnazijų, geriausiai išmokančių chemijos:Jono Biliūno gimnazija 42-43 vietoje! (Utenos apskrityje aukščiausioje vietoje!)IŠKILIŲJŲ MOKYTOJŲ ŽIEDAS  (Lietuvos mokytojų aukso fondas – Mokytojai, kurie pasiekia puikius rezultatus ir dėl to nusipelno būti Mokytojais iš didžiosios raidės)

    • Virginija Žalatkovienė, lietuvių kalba
    • Aušra Jurkėnienė, anglų kalba
    • Asta Fjellbirkeland, IT
    • Aldona Tylaitė, IT
    • Tadas Pilkauskas, biologija

  • Lietuvos mokinių etninės kultūros rajoninė olimpiada
    • Faustina Kiaušaitė, IIe kl. – I vieta 
    • Laurynas Klimašauskas, IIe kl. – III vieta

  • Sankt – Peterburgo valstybinio universiteto rusų kaip užsienio kalbos olimpiadoje mūsų gimnazijos IIId klasės mokinė ARMANDA ČEPĖNAITĖ – I VIETOS LAIMĖTOJA! Mokytoja Stanislava Makauskienė. Olimpiadoje dalyvavo 3199 mokiniai  iš 98 pasaulio šalių.
    • I vietos nugalėtojai – 194 mokiniai ( jų tarpe ir Armanda)
    • II vietos – 121 mokinys
    • III vietos – 90 mokinių

  • Futbolo varžybų nugalėtojos – Jono Biliūno gimnazijos merginų komanda:
    • Evelina Krikštaponytė, IIa kl.
    • Gabrielė Vildžiūnaitė, IIe kl.
    • Renata Krasauskaitė, IIb kl.
    • Agnė Ramoškaitė, IIb kl.
    • Dolorita Uselytė, IIa kl.
    • Indrė Kepelinskaitė, IIa kl.
    • Lukrecija Valaitytė, IIe kl.
  • II vietos laimėtojai – vaikinų komanda:
    • Povilas Gokas, IIa kl.
    • Kipras Gvozdas, IIa kl.
    • Patrikas Žala, IIa kl.
    • Vėjas Tarolis, IIb kl.
    • Liudas Kuprys, Ib kl.
    • Kristupas Girnius, Ib kl.
    • Kipras Matulionis, IIIb kl.
  • Mokytojai: Dalius Repečka, Ramūnas Šližys.
  •  
    1.jpg3.jpg4.jpg2.jpg