AKTUALI INFORMACIJA ABITURIENTAMS

 

 

Kviečiame moksleivius dalyvauti atrankoje – gauti papildomą finansavimą vykstant į tarptautinius konkursus ir olimpiadas. Mes, Laisvės TV ir TransferGo, rengiame bendrą iniciatyvinį paramos projektą „Lietuvos Talentų kelionės“, kuris prisidės finansiškai prie moksleivių išvykų į tarptautinius konkursus ar olimpiadas. Registracija fondo paramai gauti priimama visus kalendorinius metus. Paramos gavėjus organizuojamų atrankų metu išrinks kompetentinga komisija, sudaryta iš TransferGo, Laisvės TV ir savo srities specialistų. Moksleivio socialinė padėtis nėra atrankos kriterijus. 

ATRANKŲ TVARKA 

Atrankose į Fondo paramą, skiriamą itin gabiems vaikams, gali dalyvauti visi Lietuvos moksleiviai. Registracija Fondo paramai gauti priimama visus kalendorinius metus.

MOKSLEIVIAI, NORINTYS PRETENDUOTI Į PARAMĄ, KVIEČIAMI PATEIKTI TOLIAU IŠVARDINTĄ INFORMACIJĄ:

  1. Mokinio anketą: http://bit.ly/Mokinio_anketa
  2. Mokytojo / mokyklos vadovo rekomendaciją:http://bit.ly/Mokytojo_rekomendacija
  3. Konkursų, olimpiadų diplomų bei pagyrimo raštų kopijas(pateikti Mokinio anketoje, skiltyje „Konkursų, olimpiadų diplomų bei pagyrimo raštų kopijos“).

 Kontaktai pasiteirauti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (Temos laukelyje nurodykite: „Lietuvos talentų kelionės„)