Patvirtintos 2020 m. priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sąlygos, jas rasite LAMA BPO tinklalapyje (žr. http://bakalauras.lamabpo.lt/patvirtintos-2020-m-stojanciuju-lietuvos-aukstasias-mokyklas-priemimo-salygos-2/). Šios sąlygos bus taikomos stojantiesiems į Lietuvos aukštąsias mokyklas 2020 m., taip pat taikomi minimalūs rodikliai pretenduojantiems tiek į valstybės finansuojamas, tiek į nefinansuojamas studijų vietas (žr. https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/aaf74b408e0a11e7a3c4a5eb10f04386).
*****

Bendraamžių informacija ir konsultacija

Padedami šiuo gidu galėsite daug paprasčiau mokytis bei ruoštis egzaminams, o vidurkiai ženkliai pakils!  Nuoroda: http://debesyla.lt/efektyvus-mokymasis/

 Aktuali informacija abiturientams

Vaikų maitinimo organizavimas

Dėl mokinių maitinimo kainos pasikeitimo 

****

Kviečiame moksleivius dalyvauti atrankoje – gauti papildomą finansavimą vykstant į tarptautinius konkursus ir olimpiadas. Mes, Laisvės TV ir TransferGo, rengiame bendrą iniciatyvinį paramos projektą „Lietuvos Talentų kelionės“, kuris prisidės finansiškai prie moksleivių išvykų į tarptautinius konkursus ar olimpiadas. Registracija fondo paramai gauti priimama visus kalendorinius metus. Paramos gavėjus organizuojamų atrankų metu išrinks kompetentinga komisija, sudaryta iš TransferGo, Laisvės TV ir savo srities specialistų. Moksleivio socialinė padėtis nėra atrankos kriterijus. 

ATRANKŲ TVARKA 

Atrankose į Fondo paramą, skiriamą itin gabiems vaikams, gali dalyvauti visi Lietuvos moksleiviai. Registracija Fondo paramai gauti priimama visus kalendorinius metus.

MOKSLEIVIAI, NORINTYS PRETENDUOTI Į PARAMĄ, KVIEČIAMI PATEIKTI TOLIAU IŠVARDINTĄ INFORMACIJĄ:

  1. Mokinio anketą: http://bit.ly/Mokinio_anketa
  2. Mokytojo / mokyklos vadovo rekomendaciją:http://bit.ly/Mokytojo_rekomendacija
  3. Konkursų, olimpiadų diplomų bei pagyrimo raštų kopijas(pateikti Mokinio anketoje, skiltyje „Konkursų, olimpiadų diplomų bei pagyrimo raštų kopijos“).

 Kontaktai pasiteirauti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (Temos laukelyje nurodykite: „Lietuvos talentų kelionės„)