Specialiųjų tyrimų tarnyba parengė nuotolinio mokymosi platformą 9-12 klasių moksleiviams, siekiant padėti mokytojams ir mokiniams savarankiškai ugdyti skaidrumo kompetenciją. Platformą galima pasiekti adresu: www.skaidrumozenklelis.lt.
Kviečiu pasidalinti šia informacija su Jūsų savivaldybės veiklos teritorijoje esančiomis švietimo įstaigomis. Tikiu, kad platforma padės mokytojams ruošiant mokymo turinį darbui nuotoliniu būdu.
Platformoje pateikiami pavyzdžiai ir uždaviniai yra pritaikyti jaunimui. Kiekvieną įveiktą lygį pažymi skaitmeninis ženklelis, kuriuo moksleivis gali pasidalinti socialiniuose tinkluose su savo draugais ar savo gyvenimo aprašyme ateities veiklose. Daugiau apie platformą galite sužinoti šiame video: https://www.youtube.com/watch?v=sdSUBufr_ik&t=58s

Kviečiame moksleivius dalyvauti atrankoje – gauti papildomą finansavimą vykstant į tarptautinius konkursus ir olimpiadas. Mes, Laisvės TV ir TransferGo, rengiame bendrą iniciatyvinį paramos projektą „Lietuvos Talentų kelionės“, kuris prisidės finansiškai prie moksleivių išvykų į tarptautinius konkursus ar olimpiadas. Registracija fondo paramai gauti priimama visus kalendorinius metus. Paramos gavėjus organizuojamų atrankų metu išrinks kompetentinga komisija, sudaryta iš TransferGo, Laisvės TV ir savo srities specialistų. Moksleivio socialinė padėtis nėra atrankos kriterijus. 

ATRANKŲ TVARKA 

Atrankose į Fondo paramą, skiriamą itin gabiems vaikams, gali dalyvauti visi Lietuvos moksleiviai. Registracija Fondo paramai gauti priimama visus kalendorinius metus.

MOKSLEIVIAI, NORINTYS PRETENDUOTI Į PARAMĄ, KVIEČIAMI PATEIKTI TOLIAU IŠVARDINTĄ INFORMACIJĄ:

  1. Mokinio anketą: http://bit.ly/Mokinio_anketa
  2. Mokytojo / mokyklos vadovo rekomendaciją:http://bit.ly/Mokytojo_rekomendacija
  3. Konkursų, olimpiadų diplomų bei pagyrimo raštų kopijas(pateikti Mokinio anketoje, skiltyje „Konkursų, olimpiadų diplomų bei pagyrimo raštų kopijos“).

 Kontaktai pasiteirauti: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (Temos laukelyje nurodykite: „Lietuvos talentų kelionės„)