Ankstų ketvirtadienio rytą gausus gimnazijos mokytojų būrys leidosi į profesinio tobulėjimo kelionę
...
Jau antrus metus iš eilės mūsų gimnazistai kelis mėnesius ruošia ir pristato projektinius darbus
...
Balandžio 18 d. gimnazijoje svečiavosi Rūta Vaičiūnienė, diplomatė, dirbusi įvairiuose Lietuvos
...
Vakar su gimnazijos fotografais lankėmės gyvame muziejuje „Anūkis". Praktikavomės gyvūnų
...

 

 

Mieli Biliūniečiai,

Atgimstant gamtai, kartu su pavasario saule, su Šv. Velykomis į žemę sugrįžta

...