Jaunimo festivalis ,,Vibelift“ buria jaunus žmones, norinčius pasisemti naujų idėjų , potyrių, iškelti sau naujus tikslus, atrasti sėkmės formulę ir gerai praleisti laiką. Balandžio 5 d. Kauno ,, Žalgirio“ arenoje vykęs festivalis skatino mąstyti pozityviai. Mūsų mokyklos mokiniai kartu su dalyviais iš visos Lietuvos praleido įsimintiną dieną, kurioje buvo gausu veiklų, įdomių pašnekovų, linksmų iššūkių bei koncertų.
Jaunimo festivalis, kuris puoselėja bendruomeniškas vertybes, padeda suprasti, kad kiekvienas esame savo sėkmės kūrėjas, o kelyje į sėkmę svarbus nuolatinis ryžtas, ištvermė ir kantrybė.
Renginį triukšmingai atidarė jaunimo mėgstama atlikėja Ugnė, pasislėpusi po DJ NEVYKĖLĖS slapyvardžiu.
O po įspūdingo atidarymo nuotaikingai savo pranešimą ,,Vibe‘as ir judesys = pokyčiai” pristatė visiems žinomas garsus dainininkas Vidas Bareikis. Taip pat išvydome ir ,,youtuberį“ Darių Kniūkštą, įkūrusį sėkmingą įmonę, kuris dalinosi savo patirtimi apie tai, kaip pomėgiai gali virsti profesija ir sėkmingu verslu. Dalyvavome ir muzikos atlikėjų diskusijoje. Indrė Stonkuvienė kalbėjo apie emocinę gerovę ir nuoširdžiai dalinosi patarimais, kurie gali padėti kiekvienam tobulinti save tiek emociškai, tiek fiziškai.
O po vertingų pamokų išgirstų iš garsių žmonių, renginį triukšmingai uždarė reperis OG VERSION.
Dėkojame mūsų gimnazijos administracijai ir kuratorėms už suteiktą galimybę turiningai praleisti dieną.