Šiandien gimnazijoje pirmą kartą minėjome Tarptautinę SEU dieną. Viską ruošėme su I ir II klasių mokiniais, nuo pat planavimo minčių žemėlapiuose iki plakatų, priemonių žaidimams ir pačių žaidimų organizavimo. Galiu drąsiai teigti, kad kiekvienas prisidėjo prie šios dienos organizavimo. Pradžioje, manėm, simboliškai paminėsim, tačiau gavosi visai nekuklus veiklų sąrašas:
 Ryte visus pasitikome su lipdukais ir motyvuojančiomis frazėmis, kuriuos kūrė ir rinko, žinoma, mokiniai. Ausį džiugino koridoriuose skambantis mokinių sukurtas grojaraštis ir netgi "meditacinis" skambutis, kviečiantis įkvėpti... ir iškvėpti.
 Pertraukų metu žaidėme mokinių sukurtus Blooket ir Actionbound žaidimus, kurių metu buvo galima pasitikrinti savo SEU žinias, arba sužinoti ką nors naujo, pvz., kad SEU pamokose kartą (saugiai) skraidė kiaušiniai. 
 Kas norėjo, lankėsi meditacijoje / relaksacijoje, rašė padėkos laiškelius į dėkingumo dėžutę, o mokytojų kambaryje sukosi komplimentų ir nuoširdžių akių ratai.
Beja, bibliotekoje visą mėnesį galite rasti kruopščiai mūsų bibliotekininkės Renatos atrinktas knygas SEU ir emocinio raštingumo tema!
Esu labai dėkinga, kad tokią mažą, o kartu ir didelę šventę susikūrėme kartu. Kartu galime nuveikti daug gražių dalykų. Didžiausias džiaugsmas - matyti šypsenas, o aš pati išmokau pamoką - nenuvertinti vaikų galimybių ir tiesiog pasitikėti. Pratusi organizuoti ir dirbti viena arba mažame kolektyve iš naujo atrandu bendrystės džiaugsmą.
 
Aušra Juodvalkė SEU mokytoja