Su pražydusiais žiedais pavasarį  vėl atkeliavo prancūzakalbių biliūniečių laimėjimas. Iš Estijos sostinės Talino pasiekė džiugi žinia, jog Id klasės mokinė Ugnė Timukaitė tapo  Baltijos šalių prancūzų institutų organizuoto tarptautinio konkurso „C‘est quoi

l‘Europe“ (Europa, kokia ji) viena iš nugalėtojų. Lietuvaitei buvo paskirtas specialus prizas už kūrybiškumą. O Lietuvos prancūzų institutas, kaip partneris, padovanojo prancūzų kalbos intensyvius kursus.

Paskatinti mokytojos, konkurse dalyvavo ir daugiau I-III klasių mokinių. Viliojantys  buvo konkurso kriterijai: kūrybiškumas, originalumas ir geras kalbos mokėjimas. Vieni pasakojo įspūdžius apie  aplankytus miestus bei jų gyventojus, kiti kūrė dialogus, o Ugnė sumanė apdainuoti eilėmis Europos kampelio, Anykščių, grožį su garsiuoju paslaptingu siauruku.

Mokinė lanko muzikos mokyklą, o gimnazijoje - vertėjų būrelį, tad subtiliai susiejo prancūziško žodžio melodiją su meile savo kraštui bei šiuolaikiškai ir meniškai apipavidalino savo darbą.

Trijų Baltijos šalių prancūzų institutų inicijuotas tarptautinis konkursas buvo skirtas Prancūzijos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai. Tad biliūnietei dar svaresnis įvertinimas - tokio istorinio įvykio proga atrinktai iš daugybės dalyvių: estų, latvių ir lietuvių.