Jau septintus metus mūsų gimnazija dalyvauja konkurse  „Europos kalbų labirintas“. Šių metų komanda „AUGMA“  (IId kl. mokiniai Gabija Kisieliūtė, Adrijana Valečkaitė, Arnas Žukauskas ir IIe kl. mokiniai  Urtė Raišelytė, Martynas Žemaitis)

jau birželio mėnesį sukūrė vaizdo prisistatymą „Visi keliai veda į Europą“ ir pateko  į Protų kovų finalą. 

Šiais metais, rugsėjo 24 d., dėl visiems suprantamos priežasties finalas vyko nuotoliniu būdu Youtube kanale.  Finale dalyvavo 10 komandų iš įvairių Lietuvos gimnazijų. Mokiniai narpliojo klausimus apie įvairių kalbų patarles, metaforas, terminus, frazes ir frazeologizmus. Klausimai buvo nelengvi, reikalaujantys ne tik loginio mąstymo, bet ir išradingumo,  susiję su kalbomis.  Mūsų komanda ne tik  smagiai ir turiningai praleido laiką, sužinojo įdomių faktų apie Europos bei pasaulio kalbas, bet ir tapo antros vietos laimėtoja. Kaip sakė Protų kovų vedėjas Artūras Vyšniauskas, „svarbiausia ne laimėti, o sužinoti dar porciją naujų dalykų apie Europos bei pasaulio kalbas“.

Sveikiname ir džiaugiamės gimnazistų rezultatu!

                                                          Mokytoja Almyra Sabaliauskaitė