2021 m. kovo 4 d. 14 val. kviečiame visus, kurie nori susipažinti su SMK iš arčiau, į netradicinę, pažintinę, žinoma, nuotolinę ATVIRŲ DURŲ DIENĄ! 

Jums pristatysime 2021 metų studijų programas, priėmimo reikalavimus ir atsakysime į visus Jūsų klausimus. Nuotolinio susitikimo metu supažindinsime Jus su studijų programų vadovais, administracija, studentų atstovybės (SA) veikla bei popaskaitinėmis veiklomis ir galimybėmis, kurias siūlo SMK.

Susitikimas vyks nuotoliniu būdu. Visą informaciją atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams. 

Registracija į atvirų durų dieną
 

 

 Jaunimo festivalis VIBELIFT keliasi į online formatą
   
Dėl susiklosčiusios situacijos šalyje, paskelbto karantino ir galiojančių apribojimų masiniams renginiams jaunimo festivalis VIBELIFT yra perkeliamas į ONLINE erdvę. 2021 kovo 19 d. vyks NEMOKAMA jaunimo festivalio VIBELIFT transliacija!

Bilietus, kuriuos įsigijote į šį renginį, galite grąžinti TIKETA platformoje nuo vasario 4 d.

Puikiai žinome, su kokiu nekantrumu ir džiaugsmu Jūs laukėte festivalio „Vibelift”, todėl negalime tiesiog praleisti šios datos! Pasitarėme su „Vibelift” pranešėjais ir nusprendėme PADARYTI JUMS STAIGMENĄ - PADOVANOTI ATOMINĮ pozityvios energijos festivalį ONLINE formatu.
 

 Registracija į ONLINE VIBELIFT FESTIVALĮ

VIBELIFT KŪRYBIŠKUMO PAMOKOS GRĮŽTA!

Jaunimo judėjimas VIBELIFT siūlo išskirtinę “Online Kūrybiškumo Pamoką”, kuri padės pažadinti ir suaktyvinti asmenines kūrybiškumo galias. Šios pamokos išskirtinumas yra tas, jog naudodama per 25-is akademinio ugdymo metus sukauptą patirtį ir pažintis, Socialinių mokslų kolegija pristato galimybę jauniems žmonėms ne tik išgirsti naujausią, moksliniais tyrimais paremtą informaciją apie kūrybiškumo ugdymą, tačiau tuo pačiu ir susipažinti, bendrauti ir mokytis iš garsiausių ir profesionaliausių Lietuvos asmenybių. Suvokdami šių dienų tendencijas, autoritetų svarbą ir jų daromą įtaką jaunimui, mes naudojame šią priemonę siekdami sudominti jaunus žmones tam, jog įtrauktume juos į mokymosi procesą ir perteiktume jiems reikalingą patirtį.

SVARBI INFORMACIJA:

-Pamokos vyks nuotoliniu būdu.

-Pamokos trukmė 45min.

-Pamoka skirta 7-12 klasių mokiniams.

-Vienoje pamokoje gali dalyvauti daugiau nei viena klasė, bet dalyvių amžius turi būti toks pats arba panašus.

-Registraciją pildyti gali tik mokyklos mokytojas, pateikdamas savo kontaktus.

-Registracija į paskaitą patvirtinta tik tada, kai organizatoriai susisiekia nurodytais kontaktais ir patvirtina paskaitos datą ir laiką.

Kilus klausimams kreipkitės el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 863584064