Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Anykščių Jono Biliūno gimnazijos bibliotekininkė bei Kino klubo siela Renata Miškinienė apdovanota Sidabrinė gervė už kino kultūros puoselėjimą. Šis įvertinimas – prasmingas padėkos ženklas už ilgametį darbą, meilę kinui ir indėlį ugdant jaunųjų žiūrovų kino
kultūrą. Renatos veikla ir atsidavimas įkvepia visą gimnazijos bendruomenę. Nuoširdžiai sveikiname ir linkime dar daug kūrybinių idėjų bei prasmingų kino atradimų!
