Mus aplankė ypatingas svečias – buvęs mūsų gimnazijos mokinys, keliautojas ir „YouTube“ turinio kūrėjas Romualdas Šapoka, kuris vedė įdomią ir įkvepiančią pamoką apie savo keliones po pasaulį. Svečias pasakojo apkeliavęs beveik visą Europą bei Pietų Ameriką. Kelionių metu jis nusprendė filmuoti ir dokumentuoti savo nuotykius – taip gimė jo „YouTube“ kanalas. Pamokos metu Romualdas dalijosi įspūdingomis istorijomis iš Amazonės džiunglių, pasakojo apie ten patirtus pavojus, netikėtus iššūkius ir įvairias nesėkmes keliaujant po Pietų Ameriką.
Mokiniai ne tik išgirdo daug įdomių kelionių istorijų, bet ir buvo paskatinti nebijoti išbandyti naujų dalykų, keliauti, pažinti pasaulį bei drąsiai siekti savo svajonių. Susitikimo pabaigoje gimnazistai turėjo galimybę užduoti klausimų ir pabendrauti su tikru keliautoju.
Alina Žvirblienė