Šiais metais gegužės 9-ąją, Europos dieną, švenčiame minėdami 20-ies metų narystės ES sukaktį, o birželio 9 d. nulemsime savo ir visos Sąjungos ateitį Europos Parlamento rinkimuose. Mūsų gimnazija, jau aštuntus metus dalyvaudama projekte „Mokyklos – Europos

Parlamento ambasadorės“, kasmet švenčia šią dieną. Šventė prasidėjo Europos egzaminu, kuriame žinias apie ES pasitikrino apie 200 mokinių. Gimnazistės Ugnė ir Elžbieta sukūrė muzikinį sveikinimą visai bendruomenei. Pertraukų metu I aukšto fojė mokiniai galėjo žaisti  Kahoot ir laimėti prizus. II aukšto fojė šurmuliavo jaunesniųjų ambasadorių paruoštos stotelės „Europos Parlamentas” ir „Europos Sąjungos šalys”, kuriose žaismingai pateiktos užduotys sulaukė gausaus dalyvių būrio. Gimnazijos bibliotekoje vyko protmūšis I-II klasių mokiniams. Dalyvavo 8 komandos, kurios entuziastingai varžėsi dėl prizų. Komandos atsakinėjo į įvairius klausimus apie ES institucijas, šalis, vertybes, sprendė grandinėles, šifravo klausimus įvairiomis Europos šalių kalbomis.

Europos dienos šventė praėjo prasmingai ir džiaugsmingai. Sveikindami su Europos diena visi pirmiausia linkėjo taikos ir vienybės, o mes, MEPA projekto ambasadoriai, kvietėme paraginti savo tėvus dalyvauti EP rinkimuose, o tiems, kas jau sulaukė pilnametystės, – aktyviai dalyvauti patiems.