Mūsų foto būrelis „Oh'snap" negalėjo išeit atostogaut neatšventęs šių debiutinių metų, todėl vakar susirinkome (beveik) visi prie Šventosios foto-piknikui. Buvo visko kaip pridera piknikui (grill'inom ir chill'inom), ir visko kaip pridera fotografijai – netgi popierinių nuotraukų, ant kurių pasilikome palinkėjimus vieni kitiems, fotoaparatų ir netgi modelių (šį kart geidžiamiausias jų buvo – kirstukas .. gal? Biologai pataisys)
Nuoširdžiai sakau – didžiuojuosi savo komanda!  Jie labai patobulėjo per metus, o kai kas net perlipo per savo dideles baimes, bet šis postas – ne pademonstruoti jų nuotraukoms, o būtent pasidžiaugti PAČIAIS JAIS – pasaulį matančiais jautriau, ryškiau, kitoniškiau, o kadangi fotografai labiau mėgsta būti kitoje objektyvo pusėje – tai nuotraukų ne tiek jau daug, bet jos man labai brangios.
Beja, nepamiršom aplankyti ir savo kolegos susižeidusio koją, kuris negalėjo ateit į pikniką, tai piknikas atkeliavo pas jį! 
Nuotraukose - akimirkos iš Kalėdinių ir vasaros fotosesijų, mūsų žieminio ir naktinio foto žygio, na ir pikniko, žinoma. 
Ačiū Lukne, Kamile, Austėja, Ugne, Ieva, Kornelijau ir Ignai! Už tai, kad buvot kartu ir praskaidrindavot kiekvieną ketvirtadienį mieli fotografai!
Šis būrelis - man tikra atgaiva sielai. 
Gražios vasaros ir puikių nuotraukų!
Aušra