Pavasarį mūsų „1 kūrinio galerijoje“ vyksta neįtikėtini dalykai – viskas itin greitai keičiasi, ir kiekvieną kartą nustebina žiūrovą.  Audinga Zakarkaitė iš III f šiandien pristatė savo talentą. O talentas unikalus – simegrafijos pagalba ji „nupiešė“ net šešias skirtingų formų, skirtingos geometrijos, skirtingos kompozicijos mandalas. Tokiu neįprastu būdu išreikšdama savo vidinę tvarką, Audinga stebina žiūrovą ramybe, kruopštumu, susitvardymu ir ... unikaliu jaunam žmogui laisvalaikio leidimo būdu –pomėgiu  simegrafijai. Tai  - tokia siuvinėjimo technika, kai ant popieriaus adatos ir siūlo pagalba sukuriamas norimas ornamentas. Išsiuvinėtos mandalos skleidžia harmoniją, nukelia į visatos platybes bei padeda žmogui rasti vietą šioje žemėje. Per devynis „1 kūrinio galerijos“ gyvavimo metus tokia technika atliktas darbas eksponuojamas pirmą kartą.

Audinga trumpai apie save:

"Simegrafija - tai siuvinėjimas ant popieriaus. Užsiimdama tokia veikla, pailsiu nuo kasdieninių rūpesčių, nukreipiu mintis nuo rutinos, išreiškiu save. Kai  imuosi naujo darbo, renkuosi tokias geometrines formas, tokias siūlų spalvas,tokius ornamentus, kurie atspindi mano nuotaiką, vidinę būseną.

Simegrafija užsiiminėju  jau ne vienerius metus. Pradėjau nuo nesudėtingų  atvirukų su vaikiškais paveiksliukais, kuriuos dovanojau draugams švenčių proga. Netikėtai kilo noras padaryti rimtesnį darbą, o mokyklos „1 kūrinio galerija“ buvo puikus paskatinimas man.

 Ne vienas žmogus pamatęs mano darbą pasakė, kad tai lyg mandala - gyvenimo paveikslas. Jame atsispindi gyvenimo pakilimai ir nuosmukiai, laimė, nesėkmės,  džiaugsmas, liūdesys, viltis, tikėjimas, meilė..."