"Labai smagu, jog į „1 kūrinio galeriją” save išreikšti šį kartą atėjo ne gimnazijos vyriausieji menininkai, o jauna, žavi, bet labai talentinga devintokė, gimnazijos jauniausioji, Deimantė Bubulytė. Autorė kviečia apžiūrėti jos kruopštumo bei talentingumo vaisius – įžymių aktorių portretus, kurie tarpusavyje gražiai suskamba nakties mėlynumo fone, susipynusiame tarp paukščių bei kino.

Deimantės darbai yra unikalūs. Nuo kitų portretistų ji skiriasi savo gyvu štrichu, gebėjimu išreikšti nuotaiką bei piešiamo žmogaus žvilgsnio gilumo perteikimu. Jos darbai - traukiantys akį, o portretai, atrodo tarsi gyvi žmonės, atgimsta lape ir stebi žiūrovą savo žvilgsniais. Deimantė šį kartą eksponavo jai patinkančių aktorių – vyrų portretus. Paklausta, kodėl taip pasirinko, mergina pajuokavo, jog piešti vyrų veidus jai yra įdomiau ir smagiau! Kviečiame apžiūrėti, pasigrožėti bei įvertinti!" Gabrielė Čypaitė Ibg

Deimantė save pristato:

"Dailė užima svarbią vietą mano gyvenime. Jau nuo vaikystės mėgdavau piešti "meno kūrinius" ant kambario sienų. Vėliau mama užrašė mane į Dailės mokyklą. Tai dar labiau sustiprino mano meilę menui. Piešimas ir tapyba padeda atsipalaiduoti, viską užmiršti, pabėgti nuo gyvenimo rutinos ir kasdienybės."