Rugsėjį „1 kūrinio galerija“ dar vienam sezonui atveria kūrybos duris. Kas iš jaunų kūrėjų šias mokslo metais pro šias duris įeis ir visai mokyklos bendruomenei skleis meno poveikį lieka paslaptimi? Kūrybos klodai neišsemiami, o jauni žmonės randa savitą būdą menine forma perteikti savo vidinį pasaulį.

Vincenta Augustinavičiūtė iš Ib ir Indrė Milašiūtė iš IIId, dvi draugės, kuria vieną paveikslą kartu.

Centrinė figūra tuščiaviduris žmogaus siluetas. Tačiau šis žmogus nėra tuščias, jo pasaulis susipina iš daugelio harmoningai išaugančių ornamentų. Šie raštai, simboliai, meninės metaforos skleidžia savitą pasakojimą apie šį žmogų. Merginoms buvo svarbu sukurti tokią aplinką, kuri perteiktų išgyvenimus, patyrimus, baimes, jausmus.  Grožėkitės, komunikuokite ir prisijunkite prie tų, kurie įgyja drąsos kurti.

„Nusprendėme šį darbą daryti kartu, nes norėjome būti  kažkuo  išskirtinės, be to, esame labai geros draugės ir norėjome padaryti kažką reišmingo sau,  kas leistų mums labiau patobulėti. J 

Dar niekada nesame nieko kūrę kartu, todėl norėjome išbandyti save, patyrinėti ar galime susikalbėti kurdamos. Juk esame skirtingi žmonės su skirtingu požiūriu, tad mes pabandėme suderinti savo „pasaulius“.

„1 kūrinio galerija“ buvo mums nauja galimybė atskleisti save. Tarp daugelio naujų žmonių atėjusių į mokyklą, norėjosi atrasti savo vietą bei pristatyti save, kad nebūtume merginos tik su mėlynais švarkais. :) 

Šiame darbe mes vaizduojame Žmogų, o viskas kas aplink jį tai - emocijos ir energija.  Mes skleidžiame kitiems džiaugsmą kurdamos ir norime, kad žmonės pažiūrėję į mūsų darbą pasisemtų teigiamų minčių. Ir šiuo džiaugsmu mes siekiame užkrėsti kitus, siūlome į viską pažvelgti kitu kampu! 

Mes esame įrėminti kūno rėmuose, bet mūsų siela yra begalinė. Kartais vertėtų išlaisvinti save. Įvairiomis spalvomis, skirtingais ornamentais, savita kompozicija stengiamės reikšti vis kitokią emociją.“