Gruodžio 1 - ąją, ketvirtadienį "1 kūrinio galerijoje" pakėlus atidarymo uždangą, visus susirinkusius nustebino nepaprastai tiksliai perteiktas piešiamo žmogaus portretas. Savo talentą bei aistrą piešti žmones atskleidė Kristina Bubulytė iš III B gimnazijos klasės.

"Portretas man  priimtiniausias ir įdomiausias dailės žanras. Juos piešti man patinka labiausiai, nes  kiekvieną kartą atrandu  kažką naujo – vis kitokį lūpų linkį, akių formą, skruostų  įdubimus.  Portretus piešiu jau daugiau kaip ketverius metus ir galiu drąsiai  pasakyti – piešdama geriau pažįstu žmogų. Nors spręsti vien iš išvaizdos neskubu, tačiau joje randu individualių ir originalių, tik tam žmogui būdingų detalių. Piešdama portretus į žmones pradėjau žiūrėti kitaip -   jie visi man tapo labai gražūs. Savaip.

Tačiau svarbiausia tai, kad piešimas suteikia begalę malonumo ir leidžia išsivaduoti iš kasdienės rutinos." - sako Kristina.

"Kristina — visapusiška asmenybė. Mergina ne tik tapo, piešia, rašo, užsiima video menu, tačiau ir puikiai kremta neįkandamus matematikos ir chemijos uždavinius. Kristina stipri. Ji niekada nesigėdys savo muzikinio skonio, nuomonės ir nekeis savo įsitikinimų dėl to, kad galbūt jie kažkam nepatinka. Ji niekada neišsižadės pati savęs. Didelėse mėlynose akyse žybčioja ryžtingumo liepsnelė. Kristina galvoja apie medicinos studijas ir uoliai eina tikslo link, tačiau prisižada neapleisti menų. O jai to neleistų ir aplinkiniai. Ji jau dabar sulaukia daug pasiūlymų kurti. O svarbiausia, kad toks gabus žmogus išlieka labai paprastas šiltas bei draugiškas.

Šįkart „1 kūrinio galerijoje“ mergina mums pristato 5 portretus, kuriuose pavaizduoti žymūs ir labai skirtingi vyrai: Džonas Lenonas, „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“ serialo veikėjas Barnis Stinsonas, Daktaras Hausas bei Kristinos mylimiausisos grupės „Take That“ nariai. Kūrėjai visi šie asmenys ypatingi, verti žavesio. Jaunoji menininkė teigia, jog portretų piešimas jai padeda pažinti žmones, įžvelgti anksčiau nepastebėtas detales ir pateikti matomą vaizdą savaip, todėl iš kūrinio daug sužinome ir apie merginos kruopštumą bei atsidavimą. Kristinos darbas — ketverius metus Anykščių dailės ir kūrybos mokykloje miklintos rankos rezultatas. Biliūnietė visuomet menams skyrė daug laiko ir pastangų. Taigi, dabar mums telieka gėrėtis merginos darbais ir džiaugtis, jog toks talentas nėra švaistomas."

Bendraklasė ir draugė Martyna