Gegužės 17 d. mažą reginį "1 kūrinio galerijoje" pateikė abiturientų vaikinų trijulė. Liudas Valančiūnas, Artūras Cimbalistas bei Romualdas Šapoka saviironiškai pažvelgė į save ir .... savo požiūriu pradžiugino kitus.

 Ir dar:

" Tikram šedevrui komentarų nereikia. Iš tikrųjų čia labai geras darbas, taip sakant, su mintim. Jį galima laikyti filosofišku. Metafizinė šio darbo potekstė siekia giliau, nei žmogaus dvasia pajėgi suvokti. Šis darbas - mūsų visų dvasios atspindys. Mes, kaip sakoma, iš didelės kančios sukūrėme. Istoriniai, filosofiniai, sportiniai motyvai persipynę su paslėpta, gilesnėje erdvėje rusenančia, veik nematoma ir sunkiai pastebima Idėja."

Nutikimas

Kartą Orlovas persivalgė grūstų žirnių ir numirė. O Krylovas, sužinojęs tai, irgi numirė. O Spiridonovas numirė savaime. O Spiridonovo žmona nukrito nuo bufeto ir taip pat numirė. O Spiridonovo vaikai nuskendo kūdroje. O Spiridonovo senelė prasigėrė ir nuėjo šunkeliais. O Michailovas nustojo šukuotis ir jį apniko piktšašiai. O Kruglovas nupiešė ponią su botagu rankoje ir išsikraustė iš proto. O Perekrestovas telegrafu gavo keturis šimtus rublių ir taip išsipūtė, kad jį ištrenkė iš darbo. Geri žmonės, bet nemoka susitvarkyti.

  1. Charmsas