" 1 kūrinio galerijoje" nauji metai - nauji vėjai. Jonas Mindaugas Eimanavičius, 1A gimnazijos klasės mokinys, savo kūriniu kviečia pažaisti gal šaškėmis, gal vabalais, gal kasdienio gyvenimo akimirkomis?" 

"Kūrybiškumas yra Dievo dovana, bet kitą vertus, visi esame kažkiek kūrybingi. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų esame pagalvoję, kuo mes skiriamės nuo kitų žmonių, kas nulėmė kūrybingiausius mūsų pasiekimus, paskatino stebėtis ir nustebti, būti vieninteliu, unikaliu šiame pasaulyje.

Savo kūrybingumu „1 kūrinio galerijoje“ nustebino Jonas Mindaugas Eimanavičius. Jis – bene jauniausias ir vienintelis per šešerius galerijos gyvavimo metus kūrėjas, pateikęs keramikos darbą. Jonas yra tylus, uždaras, tačiau labai protingas. Šis Jono darbas išskirtinis ir originalus. Tai šaškių žaidimas. Tiesa, jos visiškai netradicinės. Pačios šaškės tai maži vabaliukai, kuriuos kilnodami šaškių lentos langeliais įsitraukiame į žaidimą. Jis mums išdavė paslaptį, jog pagaminti šį kūrinį jam prireikė mėnesio. Joną drąsiai galime vadinti tikru menininku -  keramikos dirbiniais jis užsiima nuo pradinių klasių. Molis – tai dalis jo gyvenimo, o bet kuri diena be kūrybos – tuščiai praleista diena."