Vasario 8 diena „1 kūrinio galerijos“ lankytojams buvo neeilinė diena - savo kūrybą pristatė Andrius Petrauskas iš I c klasės. Jo „visur ir visada“ kurtuose piešiniuose atsiskleidžia unikali vaizduotė, atlikimo precizika, kompozicijos pojūtis. Vieną didžiausių juodu rašikliu pieštų darbų Andrius pradėjo nuo vieno A4 formato lapo, kuris tapo piešinio centrine dalimi. Bepiešiant  kilo begalė naujų, lakių, unikalių minčių ir joms nupiešti Andriui teko priklijuoti dar aštuonis A4 formato lapus. Taip gimė: kosmosas, dangus su skrendančiais objektais, Dievas žvelgiantis į Visatą, nesibaigiančiame verpete besisukantis gyvenimas pilnas keisčiausios veiklos, požemių pasaulis su siaubūniškomis tunelius rausiančiomis būtybėmis ir, žinoma, pats Šėtonas. Andrius pristato ir keletą darbų, kurie yra puikūs grafinio dizaino pavyzdžiai, atskleisdamas dar vieną savo gebėjimą. Netg,i vienintelį realistinį piešinį, kurį perpiešė iš reprodukcijos, Andrius pagražino papildydamas fontanu ir nuostabiai nupieštu medžiu. 

Andrius drovus ir nekalbus žmogus, tačiau jo menas leidžia mums pažinti turtingą bei savitą asmenybę. Grožimės, džiaugiamės ir linkime šiam jaunam kūrėjui dar ne vienerius metus džiuginti bendruomenę savo kūrybinėmis idėjomis.

 

Andrius pateikia minčių srautą:

"Piešiu kur tik papuola ir bet kada. Piešiu nuo pat vaikystės. Piešiu, nes tai daryti man patinka. Norėčiau kurti kompiuterinius žaidimus, jau esu sukūręs vieną. Pusė savo gyvenimo pramiegojau:), o kiek būčiau galėjęs nupiešti...Norėjau nupiešti ką nors didelio, nežinojau ką piešti... nupiešiau žemę, o tada viskas iššoko iš galvos.     Mėgstu fantazuoti, kurti istorijas, esu sukūręs pasaką. Lankau dailės mokyklą. Mėgstu tvarką. Mano sapnai labai įvairūs, jų daug ir visokie. Taip sakydamas turiu galvoje, jog jie būna ramūs ir košmariški. Ką galvoju apie gyvenimą? Nieko... Nežinau... Gyvenimas nuobodus, viskas jame vyksta taip pat: miegam, valgom, kažką darom. Galvoju, jog gyvenime reikia naudoti vaizduotę, tada kasdienybė tampa daug gražesnė. Nereikia matyti koks pasaulis aplinkui, pvz. Trump'o neminėsiu. Informacija apie jį užėmusi visą eterį : per TV kalba ir rodo apie jį, Facebook'e  daugybė pasidalinimų apie jį ir t.t. Tada nueinu piešti ir viską darau atvirkščiai - piešiu ŽEMĘ. Nenoriu jokių nelaimių."