Šį rudenį, tarp renovacijos darbų, „1 kūrinio“ galerijoje eksponuojamas IIIa klasės gimnazistės Miglės Šulskutės tapybos darbas. Nors gamta  vis dar nedžiugina sniego baltumu,  Miglė savo paveikslu tarsi stengiasi pakviesti žiemą ir sukurti šventinę nuotaiką.  Gražus, šaltas, minimalistinis peizažo motyvas, sukurtas pasirinkus nedidelę spalvų paletę, baltą ir mėlyną, žiūrovą tarsi kviečia pakeliauti.  Žiūrovas aiškiai gali justi šaltį, nuščiuvusi gamta, skaidri šviesa sukuria žiemos įspūdį. Šis paveikslas - tarsi atvirukas, tarsi sustabdyta akimirka.

Miglė didelę dienos dalį atiduoda kūrybai, todėl yra sukaupusi daugybę darbų, atliktų įvairia technika. Nebuvo lengva išsirinkti tą vieną vienintelį darbą ir pristatyti gimnazijos galerijoje, tačiau nukritus rudenio nuspalvintiems lapams ir atvėsus orams, artėjančių švenčių nuotaikos pagauta  Miglė apsisprendė.

Išvydę Miglės tapytą paveikslą, vieni žavisi jos talentu, kiti tyli, tačiau abejingų nėra. 

Pati Miglė pristato save:

„Aš turiu visko ko man reikia: man plaučiuose yra oro, turiu kelis švarius lapus savo paveikslams, ir ... daug neišsakytų, pieštuko nepaliestų minčių, kurios nebetelpa galvoje. Man patinka pabusti ryte ir nežinoti , kas manęs laukia, su kuo susipažinsiu ar kur atsidursiu. Gyvenimas yra dovana, todėl neketinu jo švaistyti veltui. Niekada nežinau ką man paruoš likimas, noriu išmokti priimti gyvenimą tokį koks jis yra... Kad nė viena diena nepraeitų veltui. “