Šį saulėtą antradienį pakiliai nusiteikę išvykome į jubiliejinę programos The Duke of Edinburgh‘s International Award (DofE) apdovanojimų ceremoniją, kuri vyko VU botanikos sode. DofE programa  yra pasaulyje gerai žinoma neformaliojo ugdymo, savęs tobulinimo

programa, skirta jaunimui nuo 14 iki 24 metų ir įgyvendinama daugiau nei 140 pasaulio šalių. 

Programos dalyviai patys pasirenka tobulėjimo sritis, išsikelia tikslus ir atkakliai jų siekia. Tokiu būdu jauni žmonės geriau pažįsta save, pasitiki savimi ir įgyja gyvenimui ir ateities darbui reikalingų įgūdžių. DofE programos tarptautinius sertifikatus bei pasiekimus atspindinčius ženklelius vertina tarptautinių kompanijų personalo atrankos specialistai.

Į apdovanojimų ceremoniją susirinko daugybė moksleivių iš visos Lietuvos, kurie įvykdė planuotas veiklas ir pasiekė išsikeltus tikslus. Renginyje dalyvavo bei sveikinimo kalbas sakė Švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė, Eskadrilės vadas Steve Gleisinger, Jungtinės karalystės Gynybos atašė Lietuvoje bei DofE programos vadovė Lietuvoje Viktorija Kalaimaitė. Jų kalbose buvo akcentuojama, kad jaunuoliai kuo daugiau dalyvaujantys skirtingose veiklose, tampa sėkmingais žmonėmis ir svarbiausia yra priimti sprendimą veikti.

Didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad mūsų gimnazijos moksleiviai Gabija Kisieliūtė IId, Lukas Bernotas IIIc, Agnė Bernotaitė IIId , Lukrecija Valaitytė IIIe buvo apdovanoti DofE programos bronzos ženkleliais ir turėjo progą sudalyvauti puikioje šventėje. Betarpišką renginio atmosferą padėjo sukurti Robertas Petrauskas, žymus protmūšių vedėjas, jaunimo grupė „Velvet“ bei afrikietiškų būgnų ritmai. Pasmaližiavę jubiliejinio torto bei užkandžių, laimingi grižome namo.

DofE vadovė Neringa Cimbalistienė