Gimnazija gyvena neįprastai: koridoriai tušti ir tylūs, internetas apkrautas, virtualios klasės ūžia kaip bičių aviliai. Kiekviena pamoka ir kiekviena užduotis mokiniui naujas iššūkis. Labai padaugėjo savarankiško darbo.

  

 Vaikams trūksta betarpiško bendravimo ir technologijų, ir dailės pamokose, ir meninės kūrybos būreliuose, kuriuose vyrauja bendravimas ir bendradarbiavimas.  Skirdami  užduotis, domėjomės, ar jos ne per sunkios, ar įdomu atlikti kūrybinius darbus, kai jie pakyla nuo knygų ir kompiuterių.

„Man asmeniškai labai patinka. Galiu sakyti, kad tai laikas, kai galiu atsipalaiduoti nuo įtemptų darbų ir klausantis muzikos atlikti praktines užduotis, kurios tikrai nėra sunkios. Be to, turime galimybę pasirinkti darbą, o tai yra dar šauniau, kadangi ne visiems patinka tie patys dalykai. Ir tai yra šaunu! O jeigu ir pasitaiko sunkumų, manau, tai nėra blogai, nes galime išbandyti ir išnaudoti savo kūrybines galimybes,‘‘– tai antros klasės gimnazistės mintys.

Mokinių darbai, nors ir labai skirtingi, bet visi žavūs ir nepakartojami: vieni  minimalistiniai ir  stilingi, kiti – žaismingi ir linksmi. Labai džiaugiamės mokinių kūrybingumu, jų darbais. (Nuotraukose mokinių darbai).

Rankdarbiai iš arbatos maišelių:                                                                                                                       

Iš dekoruotų arbatos maišelių mokiniai kūrė ne tik atvirukus, knygų skirtukus, bet ir paveikslėlius savo namų interjerui.

Antras daiktų gyvenimas

 Namie atrandame įvairiausių daiktų, kuriuos sėkmingai galime perdirbti. Jie pavirto į pieštukines, padėkliukus, pirkinių krepšelius, kosmetikos priemonių laikiklius, lesyklėles, augintinių guolius.

Mokantis nuotoliniu būdu dailės pamokoje gali viskas būti kitaip. Tarkim, nuobodžias meno istorijos pamokas galime paversti gana linksmu, su šiuolaikinio meno prieskoniu, žaidimu – kurti vizualiąsias žinomų dailės darbų kopijas.

Kompozicijas tema ,,Korys“ Žaidimas asociacijomis – kokius jausmus, mintis, spalvas, kvapus, vaizdus mums sukelia šis žodis?

Mokinių mėgstamiausia tema – mityba. Mokiniai gamino, improvizavo virtuvėje ir lepino tėvelius.

Technologijų mokytoja Genutė Tumienė                             
Dailės mokytoja Dalia Gilienė