Digiklasė.lt – virtuali mokykla, kurioje mokiniui augti padės pripažinti mokytojai, įtraukiančios pamokos ir inovatyvios technologijos, pritaikytos 8-12kl. mokiniams.

Jei mokinys jaučia, kad nori patobulinti savo akademines žinias, socialines ir emocines kompetencijas pačiu efektyviausiu būdu, Digiklase.lt pasiruošusi padėti.

Digiklase.lt mokytojai puikiai derina tradicinius ugdymo metodus su efektyviausiomis mokymo/si strategijomis ir metodikomis. Interaktyvi Sistema leidžia sparčiai tobulėti, nepriklausomai iš kokios socialinės aplinkos yra mokinys, kuriame Lietuvos kampelyje moksleivis gyvena, ar kokią mokykla lanko.

https://bit.ly/33wbaUN - Digiklase.lt video pristatymas.

https://bit.ly/2KSq5Cl - trumpas mūsų pamokų pavyzdys.

https://bit.ly/2KHOVEL - DIGIKLASE.LT – Registracija ir pamokos

Esame atviri bendradarbiavimui, drąsiai kreipkitės jei matome, kad galime kartu mokyti mokinius efektyviau.

Kaina – vos 4€ / pamoką;

Mokama mėnesį į priekį už 4 pamokas (viso 16€);

Į kainą įskaičiuota: 4 LIVE pamokos; Pamokų vaizdo įrašai; Papildoma mokomoji medžiaga; Testai; Prieigą prie bendruomenės; Pagalba per 24 val;

Iki -50% nuolaida įsigyjant daugiau dalykų arba ilgesnį terminą;

Nemokamos pirmosios pamokos.

Digiklasės aplinka yra orentuota į mokinio įsitraukimą, todėl vyksta gyvos pamokos, kurių metu mokytojas skatina dalyvauti pamokoje, rašyti komentarus, balsuoti. Po pamokos, diskutuojama apie pamoką ir platformos patobulinimus, visada įsigilinama į vartotojo nuomonę. Pamokos suskirstytos pagal mokėjimo lygį, o uždaviniai yra parenkami pagal mokinio lygį.

 

Bendraukime: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.