Informuojame, kad nuo 2020 m. lapkričio 17 d. iki lapkričio 27 d. I-IV klasių mokiniai mokosi nuotoliniu būdu.

Pamokos vyks pagal esamą pamokų tvarkaraštį sinchroniniu (vaizdo pamokos ) būdu ( ne mažiau 50 proc. dalyko pamokų ) ir asinchroniniu būdu ( bendravimas su mokytoju vyksta kitais sutartais būdais ).

 
Pamokų laikas nesikeičia. Pradžia 8.00 val.
 
Konsultacijos, neformaliojo švietimo užsiėmimai vyks pagal tvarkaraščius.
 
Nuotoliniam mokymui(si) naudojamas e. dienynas TAMO, Eduka klasė, egzaminatorius.lt, Moodle įrankiai - informacijos, mokomosios medžiagos pateikimui, grįžtamajam ryšiui ir t.t., Zoom - vaizdo pamokoms.
 
Jei kiltų klausimų, kreipkitės į klasių kuratorius arba gimnazijos administraciją  telefonais ir e.paštais, skelbiamais bilngimn.lt/Kontaktai.
 
Mokytojus ir mokinius technologijų naudojimo nuotolinio mokymo(si) klausimais konsultuoja IT mokytojai: A.Tylaitė (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), A. Fjellbirkeland (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), Z. Mažvilienė (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.), D. Juodelienė ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).
 
IKT techninės įrangos diegimo klausimais konsultuoja kompiuterių technikos inžinierius A. Spundzevičius (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.).
 
Pasikeitus situacijai, informuosime raštu. Prašome sekti informaciją e. dienyne TAMO ir gimnazijos interneto svetainėje bilngimn.lt.