Reaguodamas į COVID-19 atneštus pokyčius, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas atnaujina išankstinio priėmimo pasiūlymą. Universitetas šiemet vertins abiturientus pagal 10-12 klasės mokyklos pažymius ir motyvaciją. Visiems abiturientams, stojantiems per išankstinį priėmimą, ISM siūlys iš karto pasirašyti studijų sutartį. Moksleivis taps studentu, kai pateiks savo brandos atestatą.

Daugiau informacijos apie atsinaujinusį išankstinį priėmimą rasite ČIA! 

Registracija į išankstinį priėmimą vyksta puslapyje www.my.ism.lt iki balandžio 30 dienos!

Registruojantis reikia pateikti šiuos dokumentus:

Ø  ID/Paso kopiją

Ø  Metinių pažymių formą (10-12 klasės)

Ø  Diplomus už kuriuos pridedami papildomi balai

Ø  Motyvacinį laišką (lietuvių arba anglų kalba) 

Stojant išankstinio priėmimo metu galima gauti nuo 10% iki 100% nuolaidą studijoms. Daugiau apie studijų finansavimo galimybes rasite čia.

Taip pat socialinę skatinamąją stipendiją, padengiančią visą studijų kaina. Stipendija yra skiriama aktyviems jaunuoliams, susidurintiems su finansiniais sunkumais. Daugiau apie socialinę stipendiją rasite  čia. 

Stojantieji per ISM išankstinį priėmimą taip pat gaus praktikos pasiūlymus Lietuvos bei tarptautinėse įmonėse, kaip „Coca-Cola”, „Nestle”, „Danske Bank”, „PwC”, „Cognizant”, „Lidl”, „Bitė”, „Tesonet”. Praktikos bus atliekamos pirmame kurse, o jų metu studentai galės iš arti susipažinti su darbo rinka, apsispręsti, kuri įmonės veiklos sritis (finansai, rinkodara, personalo valdymas ir kt.) jiems patraukliausia, ir užtikrintai pradėti savo karjerą.