Vasario 28 d. vyko kūrybinio konkurso „Intelektus“ baigiamasis renginys Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultete. Konkurse dalyvavo ir mūsų komanda „Ingenio stultum“: Pijus Ermolavičius, Gabrielius Keibas ir Haroldas Laukagalis.

Moksleiviai, norintys dalyvauti konkurse, turėjo sukurti 3-4 min. trukmės filmuką, kuriame vaizdais atsispindėtų verslumas, vadovo įvaizdis, inovacijos, derybos, pinigai, finansai, produkto kūrimas ir pardavimas. Buvo atsižvelgiama, ar filmuke pavaizduoti prekės ženklai, kompiuteriai, robotai, virtuali erdvė, kompiuteriniai žaidimai, elektronika, universitetas, studentai. Biliūniečiai sukūrė filmuką „Cyber smile“.

Renginio metu filmukai buvo vertinami, atsižvelgiant į informatyvumą (vizualizacijos atitikimą pateiktiems žodžiams), originalumą (panaudota kuo daugiau pateiktų žodžių) ir kūrybiškumą (grafikos, animacijos ir kt. spec. efektų naudojimas).

Susumavus ir paskelbus rezultatus, I vieta ir 200 eurų čekis atiteko mūsų gimnazistams. Taip pat vaikinai gavo Apollo kino ir kavos parduotuvės „Kavos dėžutė“ kuponus.

Kūrybinio konkurso „Intelektus“ baigiamasis renginys buvo ne tik žaismingas bei nuotaikingas, bet ir naudingas, nes buvo pristatytos KTU PTVF studijų programos.

Džiaugiamės biliūniečių sėkme!

 

Kuratorė Almyra Sabaliauskaitė