Sausis savanoriams ir skautams vėl pilnas veiklų. 7 d. susitikome su mentoriumi Pauliumi. Pakvietėme gimnazistus, kurie dar nedalyvauja veikloje, padiskutuoti apie savanorystės svarbą. 

Paulius papasakojo, kodėl ir kada pats susidomėjo šia idėja. O mūsų savanoriai, kurie sudarė pusės metų nenutrūkstamos savanorystės sutartis, pasidalino savo įspūdžiais. Savanorystę jie priėmė kaip iššūkį, patyrė, kad malonu bendrauti su senoliais. Juk smagu daryti gera. Ypač įstrigo savanorės Rūtos žodžiai: „Daryti gera visada noriu. Vienišų senelių yra daug, bet mūsų, gimnazistų, dar daugiau“. Tad kviečiame drąsiai jungtis prie mūsų. Sausio 10–11 dienomis vėl rinkomės į tradicinę žiemos stovyklą „Dalinamės širdies dovanomis“ mūsų gimnazijos bendrabutyje. Tradiciškai valgėme picas, žaidėme stalo žaidimus. Vėlų vakarą susiruošėme į žygį po miegančius Anykščius turėdami tikslą - prie Laisvės paminklo pagerbti žuvusiuosius Sausio 13-ąją. Uždegėme žvakutes, pabuvome tyloje. Apsukę didžiulį ratą – aplankę naująją apžvalgos aikštelę A. Vienuolio gatvėje - nusileidome į Žvejų gatvę ir pėsčiųjų taku grįžome į nakvynės vietą. Sausio 15 d. gimnazijoje apsilankė mūsų parapijos vikaras Raimundas Zimka ir socialinis darbuotojas Donaldas Vaičiūnas. Susitikime su antrokais gimnazistais svečiai kalbėjo apie meilę ir šeimą, atsakė į iškilusius klausimus, pasakojo savo pašaukimo ir gyvenimo prasmės atradimo istorijas. Džiugu, kad tarp antrokų taip pat yra savanorių.