Mūsų gimnazija dalyvauja Anykščių savivaldybės finansuojamame projekte „Laisvalaikis kitaip“. Veiklos ir darbai jau baigiasi.  Dalyviai susirinko Anykščių miesto centre ir išbandė savus sukurtus maršrutus su ,,Actionbound“ programėle.

Sukurtų maršrutų testavimas buvo įdomus, nes grupės žaidė ne pagal savo, o draugų sukurtą maršrutą. Po žaidimo  aptarėme savo darbus, atliktus projekto metu, pasidžiaugėme praleistu laisvalaikiu kitaip. Smagu visiems jauniems žmonėms užsiimti kitokia, įdomesne veikla laisvalaikiu, o dar smagiau dirbti- žaisti kartu. Jaunimo užimtumo projektai skatina jaunimą bendradarbiauti, įgauti  naujų įgūdžių įvairių žaidimų, susitikimų metu. Lauksime kitų projektų ir įdomaus laisvalaikio praleidimo. Kviečiame į projekto veiklų pristatymo popietę gruodžio 12 d. 13 val. mūsų gimnazijoje.

Projekto dalyviai