Lapkričio 27 d. Vilniaus apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje vyko viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ finalas, kuriame dalyvavo penkios komandos, kurios buvo atrinktos iš virš 160 komandų po įvykusių dviejų turų. 

Tarp atrinktųjų komandų pateko ir mūsų gimnazijos „Koralinis tarifas“ (Gabrielius Keibas, Haroldas Laukagalis ir Arminas Norvilaitis).  Vaikinai jau antrąkart dalyvauja šioje viktorinoje, gilindami žinias apie mokesčius. Biliūniečiai kovėsi žinių mūšyje su komandomis iš Vilniaus Žvėryno, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo,  Pagėgių Algimanto Mackaus, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazijų.

Viktoriną sudarė 4 turai, kuriuose mokiniai atsakinėjo į sudėtingus gyvenimiškus ir visiems aktualius klausimus mokesčių tema. Mūsų komanda iškovojo trečią vietą ir parsivežė dovanų – išmaniuosius laikrodžius.

Džiaugiamės Gabrieliaus, Haroldo ir Armino pergale!

                                                      Kuratorė Almyra Sabaliauskaitė