Nepabūgę grėsmingos datos ir pilnaties, praėjusį penktadienį, rugsėjo 13 d., į mūsų gimnazijos aktų salę rinkosi svečiai iš Anykščių rajono mokyklų ir užsienio: Italijos, Rumunijos ir Vengrijos. 

Čia vykusioje iš „ERASMUS+ KA2‟ programos lėšų Europos komisijos finansuojamoje, švietimo ir profesinio rengimo srityje vykdomoje strateginių partnerysčių projekto „PIRMYN su robotika!‟ tarptautinėje konferencijoje „Jaunieji programuotojai Robotikos būrelyje‟ mokytojai ir mokiniai dalinosi savo įgyta projektinės veiklos patirtimi, mokėsi iš pasitaikiusių klaidų ir sunkumų, demonstravo išleistus leidinius, o svarbiausia, - pristatė mokinių sukonstruotą robotą, kuris, jei bus patobulintas, ateityje nesunkiai galės išduoti knygas gimnazijos bibliotekoje.Svečiams šoko ir dainavo mūsų gimnazijos mokiniai, o renginį vainikavo trumpas tautinių šokių kolektyvo „Gojus“ pasirodymas. Pavakare prapliupęs lietus, laimei, nesugadino užsienio svečių, nors ir trumpos, tačiau turiningos kultūrinės pažinties su Anykščiais. Organizuota kaip vienas baigiamųjų robotikos projekto renginių, konferencija yra puikus įrodymas, jog gimnazijos bendruomenė naujus mokslo metus pasitinka tvirtai pasiryžusi sukauptą patirtį taikyti vykdydama naujus Erasmus+ projektus, kurie startuos jau kitą mėnesį.