Tęsiasi tarptautinis Erasmus+ KA2 projektas „Pirmyn su ROBOTIKA!“ Vasario ir kovo mėnesiais projekto darbo grupės mokiniai gilino programavimo įgūdžius, konstruodami robotą, kuris atliktų nesudėtingas, tačiau praktikoje naudingas užduotis. Nors šioje srityje mūsų gimnazijos mokiniai yra dar tik naujokai, tačiau antrus metus besitęsiančiose projektinėse veiklose įrodė, jog yra nuovokūs ir greitai geba perprasti naujoves bei iki tol nepažintų dalykų subtilybes.

Sukonstruoto roboto galimybės bus demonstruojamos šių metų balandžio 8 – 12 d.d. Frozinonės mieste, Italijoje, vyksiančiame projekto partnerių susitikime, kuriame dalyvaus po septynis mokinius iš kiekvienos projekte dalyvaujančios šalies (Italijos, Rumunijos, Vengrijos ir Lietuvos) bei juos lydintys mokytojai. Mūsų gimnazijai susitikime atstovaus II ir III klasių mokiniai: Vygantė Ivanauskaitė (II e), Erika Sabalytė (II e), Jonas Žukauskas (II e), Kristupas Karčemarskas (II e), Arminas Mazurevičius (II c), Ugnius Mamedovas (III b) ir Salvijus Stimbirys (III b). Mokinius susitikime lydės IT mokytoja Asta Fjellbirkeland ir pavaduotoja Rimutė Stanislavovienė. Visiems dalyviams linkime sėkmės ir puikių įspūdžių, kuriais, esame tikri, jie sugrįžę pasidalins su visa gimnazijos bendruomene.