2016-2017 mokslo metai

XVII – osios kasmetinės tarptautinės gamtos fotografijų parodos nugalėtoja

 Monika Mačiežaitė, IIIa kl., mokytojas Alfredas Motiejūnas

Respublikinis informacinių technologijų konkursas

Gabrielius Keibas, Id kl. – I vieta, mokytoja Aldona Tylaitė

Zoninio Dainuojamosios poezijos konkurso laureatė 

 Urtė Jovaišaitė, IIIe kl., mokytoja Neringa Cimbalistienė

Respublikinio moksleivių skaitovų konkurso „Man meilė bus galia išlikti“, skirto Juditos Vaičiūnaitės 80 – osioms gimimo metinėms, laureatė

 Martyna Šapokaitė, IIc kl., mokytoja Rasa Poškuvienė

 Respublikinės užsienio kalbų konferencijos „ Didžiuojamės savo gimtuoju kraštu“ diplomai

Aistė Širvinskaitė, IVa kl.  – už geriausią pranešimą prancūzų kalba, mokytoja Laima Juzėnienė
Neda Juodagalvytė, IIb kl. – už geriausią pranešimą rusų kalba, mokytoja Stanislava Makauskienė

Zoninio  meninio skaitymo konkurso nugalėtojai

Simonas Rozanovas, IIe kl. – II vieta,  mokytoja Virginija Žalatkovienė

Lietuvos mokinių fotografijos konkursas

Aušrinė Ražanskaitė,  IVe kl. mok. – prizininkė, mokyt. A. Motiejūnas

Respublikinis mokinių kūrybos konkursas „Kūrybinė fotografija. Portretas“

 Aušrinė Ražanskaitė, IVe kl. mok. – nominacija už kūrybinius ieškojimus, mokyt. A. Motiejūnas

 Respublikinis Euroscolos konkursas - III vieta

 Bernardas Gimbutis Id kl., Nojus Kaušyla Id kl., Miglė Gindrėnaitė IIe kl., Mingailė Matijaškaitė IIe kl., Šarūnas Grigonis IIe kl., Vainius Kalinauskas IIe kl., Konradas Mikalauskas IIIe kl., Paulius Raškevičius IIIe kl., Gabrielė Čypaitė IVb kl., Marija Veršulytė IVb kl. Mokytoja - Almyra Sabaliauskaitė

 

Tarptautinio konkurso „Olympis“ nugalėtojai

Užsienio (anglų kalba) 

Klaidas Juodelis, IIc kl. – I vieta, individualus dalyvis
Ieva Petraškaitė, IIc kl. – I vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Justina Mikoliūnaitė, IIc kl. – I vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Lina Milevičiūtė, IIc kl.  – II vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Rugilė Jurgelionytė, IIc kl. – II vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Simona Janušauskaitė, IVf kl. – II vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Aras Baniūkštis, IIc kl. – III vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Neda Juodagalvytė, IIb kl.- III vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Ignas Šajevičius, IIIb kl. – III vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Silverija Šeštokaitė, IIIb kl. – III vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Gustas Atkočius, IVf kl. – III vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Ineta Daunoravičiūtė, IVf kl. – III vieta, mokytoja Aldona Petrokienė
Iveta Elmentaitė, IVc kl. – III vieta, individualus dalyvis

Lietuvių kalba

Iveta Elmentaitė, IVc kl. – II vieta, individualus dalyvis
Klaidas Juodelis, IIc kl. – III vieta, individualus dalyvis

Informacinės technologijos

 Klaidas Juodelis, IIc kl. – II vieta, individualus dalyvis

 Tarptautinio konkurso „Olympis“ 2017 – Pavasario sesija“ nugalėtojai

Neda Juodagalvytė, IIb kl. – III laipsnio diplomas ( matematika)
Rugilė Jurgelionytė, IIb kl.- II laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja A. Petrokienė
Paulius Vaitkevičius, IIIa kl. – III laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja A.Petrokienė
Iveta Elmentaitė, IVc kl. – III laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja A.Petrokienė
Klaidas Juodelis, IIc kl. –   II laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja A.Petrokienė
Lina Milevičiūtė, IIc kl.  – III laipsnio diplomas (anglų kalba), mokytoja A.Petrokienė
Kasparas Kučys, IIIa kl. – III laipsnio diplomas (lietuvių kalba ir literatūra)
Raminta Didaitė, IIIb kl. – II laipsnio diplomas (lietuvių kalba ir literatūra)
Iveta Elmentaitė, IVc kl.- III laipsnio diplomas ( lietuvių kalba ir literatūra)

 

Respublikinio konkurso „Mano žemėlapis Lietuvai" nugalėtojai

 Miglė Gindrėnaitė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
 Haroldas Laukagalys, Ib kl. – II vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė

Anykščių rajono  I – II klasių mokinių anglų kalbos konkurso nugalėtojai

Augustė Verbickaitė, IIe kl. – I vieta, mokytoja Virginija Kvedarienė
Šarūnas Grigonis, IIe kl. – II vieta, mokytoja Virginija Kvedarienė
Monika Bačkulytė, Ib kl. – III vieta, mokytoja Virginija Kvedarienė
Gabrielius Keibas, Id kl. – III vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė
Arminas Norvilaitis, Id kl. – III vieta, mokytoja Aušra Jurkėnienė

 

Anykščių rajono mokinių geografijos olimpiados nugalėtojai

Vainius Kalinauskas, IIe kl. – I vieta, mokytoja Irena Tutkuvienė
Miglė Gindrėnaitė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Irena Tutkuvienė
Domantas Kontrimavičius, IVf kl. – I vieta, mokytoja Irena Tutkuvienė
Kristijonas Valančiūnas, IVe kl. – II vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
Džiugas Jakeliūnas, IVf kl. – III vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė
Paula Zlatkutė, IIIe kl. – III vieta, mokytoja Ina Gailiūnienė

 

Anykščių rajono „Lady golas“ varžybų nugalėtojų komanda:

Goda Stepukaitė, IIIe kl.  Greta Prusevičiūtė, IIc kl.  Kamilė Kvietkauskaitė, IIe kl.  Ieva Bagučionytė, IIe kl.  Rimgailė Audenytė, IIe kl.  Monika Gvozdaitė, IIc kl.  Ema Goštautaitė, Ib kl. Roberta Pilkauskaitė, IIb kl.  Simona Bartkevičiūtė, IIb kl.  Ieva Šimonytė, IIb kl. Mokytojas Dalius Repečka

Anykščių rajono mokinių dailės olimpiados nugalėtojai

Toma Deimantė Bubulytė, IVb kl. – I vieta, mokytoja Dalia Gilienė
Gabrielė Čypaitė, IVb kl. – III vieta, mokytoja Dalia Gilienė

 

Anykščių rajono mokinių istorijos olimpiados nugalėtojai

Aistė Širvinskaitė, IVa kl. – II vieta, mokytoja Jūratė Musteikienė
Laura Dundulytė, IIIe kl. – III vieta, mokytojas Darius Mažeikis

 

Anykščių rajono mokinių rusų kalbos olimpiados nugalėtojai

Miglė Gindrėnaitė, IIe kl. – II vieta, mokytoja Almyra Sabaliauskaitė 

 

Anykščių rajono mokinių jaunųjų filologų konkurso nugalėtojai

Vincenta Augustinavičiūtė, IVb kl. , mokytoja Virginija Žalatkovienė
Mingailė Matijaškaitė, IIe kl., mokytoja Virginija Žalatkovienė

 

Anykščių rajono mokinių fizikos olimpiados nugalėtojai

Arminas Norvilaitis, Id kl. – I vieta, mokytoja Vida Bagdžiūnienė
Gabrielius Keibas, Id kl. – II vieta, mokytoja Vida Bagdžiūnienė
Ugnius Mamedovas, Ib kl. – III vieta, mokytoja Vida Bagdžiūnienė
Erikas Gintilas, IIIe kl. – I vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė
Mindaugas Stankevičius, IIIe kl. – II vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė
Gytis Bajoravičius, IIId kl. – III vieta, mokytoja Dangyra  Juodelienė
Kasparas Zulonas, IIIe kl. – III  vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė
Aidas Krikščiūnas, IVe kl. – II vieta, mokytoja Dangyra Juodelienė

 

Anykščių rajono gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojai

Emilija Lipskytė, IIe kl. – I vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė
Šarūnas Grigonis, IIe kl. – II vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė
Aistė Bekintytė, IIe kl. – III vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė
Ernesta Bernatonytė, IVb kl. – I vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė
Paulius Raškevičius, IIIe kl. – II vieta, mokytoja Dalia Andriuškevičienė
Urtė Mališauskaitė, IIIe kl. – III vieta, mokytoja Dalia Andriuškevičienė

 Anykščių rajono chemijos olimpiados nugalėtojai

Gabrielius Keibas, Id kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė
Šarūnas Grigonis, IIe kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė
Konradas Mikalauskas, IIIe kl. – I vieta, mokytoja Asta Šerelienė
Erikas Gintilas,  IIIe kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
Paulius Raškevičius, IIIe kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė
Kristijonas Valančiūnas, IVe kl. – II vieta, mokytoja Asta Šerelienė
Rugilė Chmieliauskaitė, IVe kl. – III vieta, mokytoja Asta Šerelienė

Anykščių rajono mokinių biologijos olimpiados nugalėtojai 

Gabrielius Keibas, Id kl. – I vieta, mokyt. Ramunė Petrusevičienė
Arnoldas Keibas, Id kl. – II vieta, mokyt. Ramunė Petrusevičienė
Gabrielė Zuzevičiūtė, Id kl. – III vieta, mokyt. Ramunė Petrusevičienė
Miglė Gindrėnaitė, IId kl. – III vieta, mokyt. Tadas Pilkauskas
Konradas Mikalauskas, IIIe kl. – I vieta, mokyt. Ramunė Petrusevičienė
Paulius Raškevičius, IIIe kl. – II vieta, mokyt. Ramunė Petrusevičienė
Paula Zlatkutė, IIIe kl. – III vieta, mokyt. Tadas Pilkauskas
Toma Deimantė Bubulytė, IVb kl. – II vieta, mokyt. Ramunė Petrusevičienė
Ernesta Bernatonytė, IVb kl. – III vieta, mokyt. Ramunė Petrusevičienė

 

Anykščių rajono mokinių lotynų kalbos ir Antikos kultūros olimpiados nugalėtojai

Toma Deimantė Bubulytė, IVb kl. - I vieta, mokyt. Virginija Žalatkovienė
Aistė Širvinskaitė, IVa kl. – II vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė
Ernesta Bernatonytė , IVb kl. – III vieta, mokytoja Virginija Žalatkovienė

 

 Anykščių rajono anglų kalbos olimpiados nugalėtojai

Mikalauskas Konradas, IIIe kl.  – III vieta,  mokytoja Eglė Rudokienė

Anykščių rajono mokinių muzikos olimpiados nugalėtojai

Paulius Raškevičius, IIIe kl. – II vieta , mokytoja Neringa Cimbalistienė

Anykščių rajono mokinių rudens bėgimo varžybų nugalėtojai

Ąžuolas Bajoravičius, IIIc  kl.   – I vieta, mokytojas Ramūnas Šližys
Laima Banaitytė, IIIb kl. – I vieta, mokytoja Gražina Blažienė
Vaiva Musteikytė, Id kl., -  II vieta, mokytoja Gražina Blažienė 
Ugnius Mamedovas, Ib kl.  – II vieta, mokytojas  Dalius Repečka
Žiedūnė Matelionytė, IVb kl.  -  II vieta, mokytoja Gražina Blažienė
Linas Banys,  IVc  kl. -  II vieta, mokytojas  Ramūnas Šližys
Fausta Repečkaitė, Ic kl. – III vieta, mokytoja Gražina Blažienė
Mingailė Matijaškaitė, IIe kl. – III vieta, mokytoja Gražina Blažienė
Paulius Januškevičius,  IIe  kl.   – III vieta,  mokytojas  Ramūnas Šližys

Gimnazijos ir šeimos šventės metu apdovanojami šie mokiniai:

I klasės
1.Bernardas Gimbutis, Id kl. – už aktyvią kūrybišką veiklą
2.Iva Abramovaitė, Id kl. - už aktyvią kūrybišką veiklą
3.Joris Gurskus, Id kl. - už aktyvią kūrybišką veiklą
4.Nojus Kaušyla, Id kl. - už aktyvią kūrybišką veiklą
5.Kristupas Matulionis, Ib kl. – už foto ir video darbų kūrimą
6.Andrius Petrauskas, I c kl. – už meno ir gyvenimo suliejimą kūryboje

II klasės
7.Elidijus Mažvyla, IIb kl. – už aktyvią veiklą
8.Šarūnas Grigonis, IIe kl. –už aktyvią veiklą ir už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių dainų šventės šokių dienoje, atstovaujant  gimnazijos tautinių šokių kolektyvą „Upela“
9.Vainius Kalinauskas, IIe kl. – už aktyvią veiklą ir iniciatyvumą 
10.Greta Prusevičiūtė, IIc kl. – už meninę veiklą ir drąsias verslo iniciatyvas
11.Martyna Šapokaitė, IIc kl. – už meninę veiklą
12.Monika Gvozdaitė, IIc kl. – už meninę veiklą ir drąsias verslo iniciatyvas
13.Gabrielė Laurinavičiūtė, IIe kl. – už meninę veiklą
14.Emilija Vanagaitė, IIc kl.- už meninę veiklą
15.Laura Vanagaitė, IIc kl. - už meninę veiklą
16.Emilija Stepukaitė, IIe kl. - už meninę veiklą
17.Augustė Verbickaitė, IIe  kl.- už meninę veiklą
18.Simonas Rozanovas, IIe  kl. - už meninę veiklą
19.Justė Jovaišaitė, IIe kl.  - už meninę veiklą
20.Patrikas Kontrimavičius, IIa kl. – už drąsias verslo iniciatyvas
21.Julius Pavilonis, IIa kl. – už drąsias verslo iniciatyvas
22.Vilija Baltrėnaitė IIe kl. – už kūrybinių idėjų įgyvendinimą gimnazijoje
23.Arūnė Lunevičiūtė, IIa kl. – už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių dainų šventės šokių dienoje, atstovaujant  gimnazijos tautinių šokių kolektyvą „Upela“
24.Domantas Žvirblis, IIa kl. - už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių dainų šventės šokių dienoje, atstovaujant  gimnazijos tautinių šokių kolektyvą „Upela“
25.Joris Repčys , IIa kl. - už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių dainų šventės šokių dienoje, atstovaujant  gimnazijos tautinių šokių kolektyvą „Upela“
26.Fausta Džiugaitė, IIc kl. - už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių dainų šventės šokių dienoje, atstovaujant  gimnazijos tautinių šokių kolektyvą „Upela“
27.Karolis Ramoška, IIe kl. - už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių dainų šventės šokių dienoje, atstovaujant  gimnazijos tautinių šokių kolektyvą „Upela“
28.Paulius Janušas, IIa kl. – už video reportažų kūrimą
29.Mingailė Matijaškaitė, IIe kl. – Už iniciatyvumą ir aktyvią veiklą
III klasės
30.Severina Vaičiūnaitė, IIIb kl. – už savitą kūrybinę raišką
31.Urtė Jovaišaitė, IIIe kl. – už kino kūrimą bei puoselėjimą
32.Osvaldas Kodys, IIIc kl. – už aktyvų dalyvavimą kino kūrime
33.Ąžuolas Bajoravičius, IIIc kl. – už gimnazijos garsinimą sportinėje veikloje
34.Darija Jankauskaitė, IIIc kl. - už gimnazijos garsinimą sportinėje veikloje
35.Donatas Radžiūnas, IIIa kl. - už gimnazijos garsinimą sportinėje veikloje
36.Laurynas Čerškus, IIIe kl. - už gimnazijos garsinimą sportinėje veikloje
37.Mindaugas Stankevičius, IIIe kl. - už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių dainų šventės šokių dienoje, atstovaujant  gimnazijos tautinių šokių kolektyvą „Upela“
38.Konradas Mikalauskas, IIIe kl. - už sėkmingą dalyvavimą Lietuvos moksleivių dainų šventės šokių dienoje, atstovaujant  gimnazijos tautinių šokių kolektyvą „Upela“
39.Gabrielė Šinkūnaitė, IIIe kl. – už iniciatyvumą, aktyvumą ir kūrybiškumą
40.Urtė Mališauskaitė, IIIe kl. - už iniciatyvumą, aktyvumą ir kūrybiškumą
41.Gabija Vinikaitė, IIIe kl. - už iniciatyvumą, aktyvumą ir kūrybiškumą
42.Paulius Raškevičius, IIIe kl. - už iniciatyvumą, aktyvumą ir kūrybiškumą
43.Laura Dundulytė, IIIe kl. - už iniciatyvumą, aktyvumą ir kūrybiškumą
44.Goda Žemaitytė, IIIe kl. - už drąsias verslo iniciatyvas
45.Brigita Liobytė, IIId kl. -   už drąsias verslo iniciatyvas
46.Viktorija Jatautaitė, IIId kl. – už drąsias verslo iniciatyvas