Pavardė, vardas

Specialybė

Kabinetas

Klasė

Abraškevičienė Jolita



 8

 IV klasių kuratorė

Andriuškevičienė Dalia

Lietuvių kalba ir literatūra

21

  

Augustinavičienė Neringa

Filosofija

 

 

 Bilotas Stasys

Technologijos

 4

 

Baltrušiūnė Miglė

Šokis

 aktų salė

 

Baltrūnaitė Jolita 

Soc.pedagogė

 

 

Blažienė Gražina 

Kūno kultūra

sporto salė 

 

Božok Tamara

Ekonomika

 

 

Bužinskienė Gitana    

Lietuvių kalba ir literatūra

11

 

Cimbalistienė Neringa

 

8

 III klasių kuratorė

Fjellbirkeland Asta

IT

 

 

Drūsienė Regina

Gimnazijos direktorė

 

 

Gailiūnienė Ina

Geografija

14

 

Gilienė Dalia

Dailė

20

 

Juodelienė Dangyra       

Fizika

16

 

Jurkėnienė Aušra

Anglų k.

22

 

Juzėnienė Laima

Prancūzų k.

23

 

Kalinkienė Regina

Matematika

 

 

Kvedarienė Virginija

Anglų k.

17

 

Kuprionienė Daiva

Tikyba / etika

13

 

Makauskienė Stanislava

Rusų k.

12

 

Mažeikis Darius

Istorija ir pilietiškumo pagrindai

25

 

Mažvilienė Zita

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui / IT

31

 

Motiejūnas Alfredas

Foto

30

 

Musteikienė Jūratė

Istorija ir pilietiškumo pagrindai

36

 

Navalinskas Arvydas

Teatras

 27A

 

Navikienė Birutė 

Matematika

34

 

Neniškienė Violeta

Vokiečių k.

6

 

Petrusevičienė Ramunė

Biologija

19 

 

Petrokienė Aldona

Anglų k.

 

 

Petkevičienė Aušra

Matematika

32

 

Pilkauskas Tadas

Biologija

1

 

Pilkienė Rasa

Chemija

 5

 

Pipirienė Regina

 Lietuvių kalba ir literatūra

 35

 

Poškuvienė Rasa 

Lietuvių kalba ir literatūra

15

 

Ražanskas Gintaras 

Istorija ir pilietiškumo pagrindai

26

 

Repečka Dalius

Kūno kultūra

sporto salė 

 

Rudokienė Eglė

Anglų k.

17A

 

Sabaliauskaitė Almyra

Rusų k.

 8

II klasių kuratorė 

Savickienė Dalia  

Matematika

7

 

Sprindys Ričardas

Technologijos

4

 

Stanislavovienė Rimutė

 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 

 

Šerelienė Asta

Chemija

 30

 

Šližys Ramūnas

Kūno kultūra

sporto salė 

 

Taleišienė Eglė

Fizika

   

Tylaitė Aldona

IT

 33

 

Žvirblienė Alina

 

 8

 I klasių kuratorė

Tumienė Genovaitė

Technologijos

 3

 

Tutkuvienė Irena

Geografija

 9

 

Vaiciekiūtytė Eglė

Muzika

2

 

Vanagienė Jūratė

Matematika

24

 

Vitkūnas Andrius

Anglų k.

18

 

Žalatkovienė Virginija

Lietuvių k.

10

 

Žaltauskienė Ovidija

Psichologija