Vasario – kovo mėnesiais Ib ir Ic gimnazijos klasės dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro vykdomame projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas Anykščių rajono savivaldybėje“. Projekto kodas 08.4.2-ESFA-R-630-91-0007.
Mokiniams vyko paskaitos ir praktiniai užsiėmimai subalansuotos mitybos, fizinio aktyvumo ir streso kontrolės temomis. Paskaitas vedė lektoriai Julija Morozovaitė ir Eldoras Rimša.


Vasario 26 d., kovo 4 d., 12 d. vyko paskaitos ir užsiėmimai fizinio aktyvumo tema su lektoriumi Eldoru Rimša. Šių paskaitų metu mokiniai sužinojo, kas yra fizinis aktyvumas, kodėl jis svarbus visų amžiaus grupių žmonėms, kokios yra fizinio aktyvumo rekomendacijos paaugliams. Mokiniai patys suskaičiavo, kiek laiko per savaitę buvo fiziškai aktyvūs, vertino savo rezultatus. Taip pat praktiškai išbandė, kaip taisyklingai reikėtų atlikti tam tikrus pratimus, kokius raumenis šie pratimai treniruoja.
Kovo 1 d., 7 d., 29 d. vyko paskaitos ir užsiėmimai subalansuotos mitybos tema su lektore Julija Morozovaite. Lektorė papasakojo, kas yra maistas, kaip vyksta virškinimas, kokios yra maistinės medžiagos, kodėl visos jos yra būtinos organizmui. Mokiniai atliko praktinę užduotį – sukūrė sveiko maisto meniu, kuriame buvo tiek pagrindiniai patiekalai, tiek užkandžiai ir gėrimai. Taip pat mokiniai analizavo savo valgymo įpročius ir režimą. Paskutinio praktinio užsiėmimo metu gimnazistai pagamino labai gardžius keksiukus su bananais, varške ir braškėmis.
Kovo 13 d., 22 d. vyko paskaitos streso kontrolės tema su lektore Julija Morozovaite. Lektorė atkreipė dėmesį, kad šiuolaikinis jaunimas patiria itin daug streso, todėl papasakojo, kaip tą stresą galima įveikti. Vieną iš streso įveikos būdų – meditaciją - mokiniai išbandė ir paskaitos metu.
Visos veiklos buvo įdomios ir prasmingos, mokiniai tikrai pasipildė savo žinias apie sveikatą.