Vasario 1 d. gimnazijos būrelių „Turistai“ bei „Kino klubas“ nariai dalyvavo naujo lietuviško dokumentinio filmo „Išeiti iš namų“ peržiūroje bei susitikime su filmo prodiusere Rasa Miškinyte.
Šis filmas - tai pasakojimas apie kalnų keliautoją Algimantą Jucevičių, kadaise pasakiusį: ,,Didžiausia pergalė – išeiti iš namų.“ Filmas kurtas A. Jucevičiaus vadovaujamos ekspedicijos į Tian Šanio kalnus Kirgizijoje metu. Kūrybinė komanda kartu su keliautoju kopė į kalnus, mėgino pažinti neeilinę Algimanto asmenybę, suprasti jo požiūrį į riziką, ekstremalias situacijas. 
Režisierė Miglė Satkauskaitė, su kuria „Kino klubas“ dar 2015 m. gimnazijoje buvo surengęs susitikimą, apie šį savo filmą sako, jog tai „kvietimas patiems pasiekti pergalę – išeiti iš namų. O tuomet Jūsų lauks dar nematytos vietos ir neužkariautos viršūnės“. 

Operatorius Saulius Lukoševičius sukūrė įtraukiančią kelionės vaizdo estetiką, padedančią žiūrovams išgyventi įvairiausius jausmus: nuo susižavėjimo, kai matome ankstyvą rytą rūke skendintį kalnų vaizdą iki įtampos, kai filmo kadras pakyla virš kalnų bedugnės. Žavėjo seni archyviniai kadrai, nukeliantys žiūrovus į tuos laikus, kai keliautojai kopė į kalnus neturėdami tinkamos įrangos, tiesiog vedini nenumaldomo kalnų ilgesio.
Anykščių kultūros centre įsikūrusioje „Kino namų“ salėje po filmo peržiūros kalbėjomės, dalijomės pačių patirtais keliavimo kalnais įspūdžiais. 
Pasak „Turistų“ būrelio vadovės I. Gailiūnienės bei „Kino klubo“ būrelio vadovės R. Miškinienės tokios filmų peržiūros padeda ugdyti emocinį raštingumą, vaizdų kultūrą bei skatina jaunus žmonės pasiryžti „išeiti iš namų“.