Spalio 26 d. mūsų gimnazijos komanda „V-12“ (Gabrielius Keibas, Haroldas Laukagalis ir Arminas Norvilaitis) kartu su dar 4 komandomis iš Kupiškio, Rokiškio, Biržų ir Panevėžio dalyvavo viktorinos „Mokesčiai sugrįžta kiekvienam“ antrajame etape Panevėžio apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Šios viktorinos tikslas – suprasti mokesčių mokėjimo svarbą ir naudą, gilinti žinias apie mokesčius. Viktorinos klausimai buvo ne iš lengvųjų, todėl tvyrojo įtampa po kiekvieno turo, laukiant rezultatų. Mūsų komanda nuo pirmojo turo neapleido lyderių pozicijos. Kai komisija susumavo rezultatus, mūsų didžiam džiaugsmui biliūniečiai tapo viktorinos finalininkais. Lapkričio 20 d. gimnazijos komanda dalyvaus finale Vilniuje ir kovos dėl prizų: riedžių, paspirtukų, išmaniųjų laikrodžių, ausinių ir bevielių kolonėlių.
Mokiniai įsitikinę, kad besiruošiant viktorinai įgytos žinios pravers ir realiose gyvenimiškose situacijose ateityje.