Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė“ per penkiolika metų tapo didžiausiu mokslo populiarinimo renginiu Lietuvoje. Tai projekto „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“ renginys. Mūsų gimnazija festivalio renginiuose aktyviai dalyvauja jau ketvirtą kartą. Rugsėjo 15 dieną „Erdvėlaivis žemė“ komanda dalyvavo Kaune „Megoje“ vykusioje mokslo mugėje MŪSŲ ATEITIES PASAULIS.

Rugsėjo 20 dieną biliūniečiai dalyvavo Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje vykusiame gamtos mokslų šou "Pamatysiu ir pats pabandysiu".

Mūsų gimnazijoje svečiavosi buvęs biliūnietis, dabar VU Matematikos ir informatikos fakulteto vyresnysis mokslinis darbuotojas, fizinių mokslų daktaras Giedrius Alkauskas, kuris gimnazistams skaitė paskaitą „Kodėl nereikia bijoti: mašinų protas, žmonių smegenys, šiuolaikinė fizika ir tamsioji matematikos pusė“.