Skelbiami 2018-2019 mokslo metų I gimnazijos klasių sąrašai ir atvykusių į III gimnazijos klases sąrašai

I a klasė

  1. Baltrukonis Vytis
  2. Baltušnikas Modestas
  3. Blažys Dovydas
  4. Eivaitė Kotryna
  5. Esmantas Laurynas
  6. Giedrytė Viktorija
  7. Gilys Gustas
  8. Goesaitė Goda
  9. Jasiūnas Einius
  10. Kapancova Viktorija
  11. Kuliešiūtė Gabija
  12. Kviklytė Gabija
  13. Lazdynaitė Indrė
  14. Lebedevaitė Agnė
  15. Mikoliūnas Aurelijus
  16. Plekavičius Modestas
  17. Raščius Laurynas
  18. Repečkaitė Kotryna
  19. Sabalys Naglis
  20. Šereika Lukas
  21. Šinkūnas Arijus
  22. Vilūnas Paulius
  23. Žukauskas Lukas

I b klasė

  1. Aleksejūnaitė Karolina
  2. Blažys Jonas
  3. Blažys Linas
  4. Čiukšytė Gunda
  5. Karalius Gytis
  6. Linartaitė Ada
  7. Liškaitė Karolina
  8. Marcinkevičius Airidas
  9. Matulionis Kipras
  10. Meškauskaitė Emilija
  11. Mikėnas Mintaras
  12. Nakrošis Karolis
  13. Nakrošis Paulius
  14. Palubinskas Aivaras
  15. Prušinskas Medardas
  16. Puinauskas Rokas
  17. Puodžiūnas Dovydas
  18. Rimkutė Julija
  19. Skrodenis Ignas
  20. Skubiejūtė Samanta
  21. Šmigelskas Mantas
  22. Tiškevičiūtė Tėja

I c klasė

  1. Banys Karolis Jonas
  2. Bekeris Audrius
  3. Indulytė Deimantė
  4. Kašinskas Norbertas
  5. Kaulakytė Rimantė
  6. Kvaselytė Greta
  7. Lengvenis Ignas
  8. Miežis Gediminas
  9. Nekrašaitė Indrė
  10. Petrikas Tadas
  11. Povilavičiūtė Ieva
  12. Ramelis Matas
  13. Sabalytė Smiltė
  14. Skidzevičiūtė Beata
  15. Šareikaitė Ineta
  16. Šaučiūnas Alanas
  17. Šilaikaitė Vilgintė
  18. Urbonaitė Gintarė
  19. Vaitkūnas Matas
  20. Verikaitė Ieva
  21. Vertelka Tautvydas
  22. Vinikaitė Ugnė
  23. Vronevskis Rokas
  24. Zagorskaitė Kamilė

I d klasė

  1. Ambrasaitė Erika
  2. Baldauskas Vaidas
  3. Berlinskaitė Aiva
  4. Blinkovaitė Beata
  5. Čepėnaitė Armanda
  6. Dapkutė Gabija
  7. Grimžaitė Gabrielė
  8. Gudonytė Meda
  9. Kalendaitė Evelina
  10. Karalius Džiugas
  11. Karalius Rytis
  12. Karalius Rokas
  13. Katinaitė Patricija
  14. Malinauskas Antanas
  15. Mažylytė Kamilė
  16. Mickevičius Simas
  17. Miškinis Motiejus
  18. Nadolskytė Aistė
  19. Paškevičius Julius
  20. Petniūnaitė Deimantė
  21. Petrauskaitė Jorilė
  22. Pyragaitė Odeta
  23. Šaltenytė Agnė
  24. Šerelis Tautvydas
  25. Šukytė Emilija
  26. Švelnytė Kotryna
  27. Tumaitė Vytautė
  28. Tursaitė Fausta
  29. Vilytė Agnė

 Mokinių, atvykusių mokytis III gimnazijos klasėje, sąrašas

  1. Bartkutė Gabrielė, III c
  2. Budreika Faustas, III b
  3. Budrys Andrius, III c
  4. Karosas Gintaras, III c
  5. Kavolytė Kotryna, III b
  6. Laibakojis Lukas, III c
  7. Lapinskas Mindaugas, III b
  8. Lukoševičius Meinardas, III c
  9. Mikoliūnaitė Odeta, III c
  10. Petrakova Liudmila, III c
  11. Pulokas Arūnas, III c
  12. Radzevičius Paulius, III c
  13. Tomkevičiūtė Ugnė, III c
  14. Vinikaitė Gabrielė, III b
  15. Zagorskas Eimantas, III c