kviečiame visų Lietuvos mokyklų vyresniųjų klasių mokinius ir mokytojus dalyvauti naujose VGTU „Ateities inžinerijos“ neakivaizdinėse NVŠ programose, skirtose norintiems praktiškai susipažinti su įvairių sričių (nuo medijų iki bepiločių orlaivių ir automobilių) šiuolaikinėmis inžinerijomis, technologijų ir inovacijų vadybos principais, įgauti praktinių techninės kūrybos įgūdžių ir, galiausiai, praturtinti NVŠ veiklas savo mokyklose.

Dešimties NVŠ programų dalyviams 2018–2019 m. organizuosime tris kontaktines sesijas, kurių bendra trukmė – 12 dienų po 8 val. Tarp sesijų bendrausime nuotoliniu būdu. Užsiėmimų metu sukonstruotus įtaisus ar jų maketus dalyviai galės pasiimti į savo mokyklas ir toliau tęsti pradėtą techninės kūrybos veiklą.

Pirmąją sesiją organizuojame Vilniuje 2018 m. birželio 25–29 d. Registracija į programas vyks tol, kol suformuosime kiekvienos programos grupes po 20 mokinių, tačiau ne ilgiau kaip iki 2018 m. birželio 15 d.

Programų aprašus, dalyvavimo sąlygas ir registracijos formą rasite apsilankę „Ateities inžinerijos“ svetainėje adresu http://ateitin.vgtu.lt/course/index.php?categoryid=25.

Lankstinuką atsispausdinimui galite pasiekti adresu https://goo.gl/pMYQ8A.

Daugiau informacijos kilusiais klausimais suteiksime Jums, jei parašysite laišką el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba paskambinsite „Ateities inžinerijos“ koordinatoriui Henrikui Mykolaičiui tel.  (8 618) 80420.

Iki susitikimo inžinerijos pasaulyje!
„Ateities inžinerijos“ komanda


ateitin.vgtu.lt

el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
tel. nr. 8618 80420