Gegužės 15 d. mūsų gimnazijos 8 mokinių komanda su sirgaliais dalyvavo projekto „Atrask ES Lietuvoje“ regiono protų mūšyje Utenoje. Šio projekto tikslas – skatinti moksleivius domėtis ES investicijų teikiamomis galimybėmis ir naudomis. Kiekviena komanda turėjo paruošti kūrybinę užduotį – prisistatymą tema „Atrask ES savo krašte“.
Renginys prasidėjo kūrybinių užduočių pristatymu. Mūsų komanda, tapusi seklių biuru „Nykščiai“, pristatė prezentaciją – ataskaitą, kaip panaudotos ES investicijos Anykščiuose turizmo srityje.
Po pristatymų vyko interaktyvus protmūšis. Mokiniai atsakymus spaudė planšetėje programoje „Kahoot“. Po pirmų dviejų turų apie Europos Sąjungos istoriją, institucijas, sprendimų priėmimą biliūniečiai pirmavo, tik trečiame ture apie ES investicijas dviem taškais pralaimėjo Utenos Dauniškio gimnazijos komandai. Mums atiteko garbinga antroji vieta. Nors nugalėtojais netapome, bet įdomiai ir prasmingai praleidome laiką, praplėtėme žinias apie ES, pasisėmėme patirties ir naujų idėjų.