Pavasaris budina gamtą ir prikelia žmogaus širdį. Artėjanti Gyvybės diena – tai meilės įstatymo laikymosi diena, kai padedame visiems silpnesniems, mažiems, ligoniams ir visiems reikalingiems mūsų pagalbos, kai neskirstome žmonių į vertingus ir nevertingus, atgyvenusius, pasenusius. Gimnazistai bibliotekoje pristatė savanoriavimą Anykščių ligoninės slaugos skyriuje: Darija, Laura, Oksana ir Ieva dalijosi patirtimis ir išgyvenimais. Jautriai skambėjo liudijimai, jog slaugyti senyvą žmogų tikrai yra didžiulis iššūkis jaunam žmogui. Taip pat ir patirtis bei suvokimas, koks trapus gyvenimas.

 

Dėkojam merginoms ir Bernardui bei Karolinai (jie pristatymo dieną buvo išvykę) už tikrai reikalingą savanorystę ir kvietimą jungtis prie jų.
Prisijungdami prie Gyvybės dienos paminėjimo, džiaugdamiesi artėjančia Motinos, Šeimos, Tėvo ir Tarptautine vaikų gynimo dienomis - dalinamės mūsų gerais darbais. Darbais, kurie nieko nekainuoja – tereikia atvira širdim ištiesti ranką, ištarti žodį, apkabinti, priglausti, paguosti, išklausyti, patarti, padėti, suklupusį pakelti, ašarą nubraukti, kartu patylėti, matyti, šypsotis, atleisti, viltis, pasitikėti, mylėti ... Juk mes tokie? Gimnazijos bendruomenės dar prieš Kalėdas pradėtas vynioti gerų darbų kamuolėlis susivijo į dėkingumo kamuolį. Štai šitaip susirišo susivijo margi siūlai ir Alvitos darbščių rankų dėka jau greitai bus numegztas šiltas guolis „Baltosios katytės“ augintiniui ... Maži darbai virsta dideliais stebuklais - juk daryti gera yra gera.
Svarbiausia žmogaus gyvenime – saugumas. Ir neabejotinai saugiausias uostas mūsų gyvenime – šeima. Apie pasirinkimų, santykių ir pasekmių svarbą, šeimos statusą ir instituciją visą savaitę bendravome su I, II ir III klasių gimnazistais per tikybos, etikos ir psichologijos pamokas. Nuoširdžiai džiaugiamės gimnazistų mokėjimu diskutuoti, užduoti aktualius klausimus, svarstyti, ieškoti... Linkim, kad jūsų visų ateities uostai būtų ramūs ir saugūs.