Balandžio 11-ąją mūsų gimnazijoje vyko tradicinė lietuvių kalbos konferencija. Šiemet ji suorganizuota mums, biliūniečiams, ypatingą dieną – juk prieš 139-erius metus balandžio 11-ą dieną Niūronių kaime gimė Jonas Biliūnas, vienas garsiausių Lietuvos rašytojų, kurio vardu pavadinta mūsų mokykla. Iš pat ryto gimnazistai aplankė rašytojo kapą, o vėliau dalyvavo konferencijoje. Į renginį atvyko ir pranešimus skaitė garbūs svečiai, kurie savo darbais įrodo, jog gimtoji kalba iš tiesų rūpi. Tai rašytojas Rimantas Povilas Vanagas, 1966 metų mūsų gimnazijos abiturientas,  ir Lietuvių kalbos instituto Geolingvistikos centro mokslo darbuotoja, daktarė Laura Geržotaitė. Gimnazistai dalyvavo moksliniame tyrime „Tarmių ribos ir tarmiškumas Lietuvos gimnazistų žemėlapiuose“.

Mūsų gimnazistai šiai konferencijai parengė keletą tiriamųjų darbų: II d klasės gimnazistės Julija Paškauskaitė ir Gabrilė Zuzevičiūtė domėjosi mūsų mokyklos gimnazistų pravardėmis; I e klasės gimnazistės Gvineta Čereškaitė ir Viktorija Banelytė  tyrinėjo lietuvių kalbos vartojimą elektroninėje erdvėje; tos pačios klasės gimnazistės Vygantė Ivanauskaitė ir Erika Sabalytė nagrinėjo knygų neskaitymo problemą ir ieškojo sprendimo būdų.

Konferencijos pabaigoje savo kūrybą skaitė Lietuvos jaunųjų filologų konkurso II vietos laimėtoja, IV e klasės gimnazistė Diana Pratapaitė.