Lapkričio 3-ąją mūsų gimnazijos mokytojai Kretingoje dalyvavo edukacinėje programoje „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas Kretingos rajono švietimo įstaigose. Kretingos kultūrinis, architektūrinis, sakralinis paveldas“. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos direktorė Asta Burbienė ir pavaduotojos vedė seminarą „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas. Modernių edukacinių erdvių kūrimas“. Lektorės dalijosi gerąja darbo patirtimi, demonstravo modernias edukacines erdves (gamtos mokslų ir informacinių technologijų kabinetus). Mokytojai diskutavo apie iškylančias ugdymo ir ugdymosi problemas, reikalavimus šiuolaikinei mokyklai.

Vėliau biliūniečiai apžiūrėjo Kretingos muziejaus žiemos sodo edukacines erdves, domėjosi miesto architektūra ir sakraliniu paveldu. Vienuolis pranciškonas Antanas pasakojo apie Pranciškonų ordino veiklą pasaulyje ir Lietuvoje bei Kretingoje, aprodė bažnyčią, kalbėjo apie vienuolyno istorinį, religinį ir kultūrinį paveldą. Sakralinio paveldo temą tęsė vienuolė iš šv. Klaros seserų vienuolyno. Ji pasakojo apie seseris Klarises ir jų veiklą.

Edukacinės išvykos pabaigoje biliūniečiai užsuko į Palangą, grožėjosi vaizdais iš bažnyčios bokšto, pasivaikščiojo prie jūros.