Vasario pirmąjį sekmadienį didžiulė gimnazistų grupė buvo pakviesta į laidų „Editos šou“ filmavimus. Tai pokalbių laida, kurios metu nėra gvildenamos didžiausios šalies problemos, apie kurias 24 valandas per parą girdima visais įmanomais kanalais. Tai malonus pašnekesys su įdomiais žmonėmis, ir  niekas nebando būti labai protingas ar išmintingas. Filmavimo metu žavėjomės aktorės Inetos Stasiulytės nuoširdumu ir paprastumu, TV žurnalisto, laidų vedėjo, rašytojo Andriaus Tapino erudicija ir šmaikštumu, dirigento Gintaro Rinkevičiaus ir jo žmonos Donatos atvirumu ir žaismingais ginčais, balerinos Beatos Molytės romumu ir kuklumu, hip- hopo  dueto Konstantino Kiverio-Lilo ir Rolando Venckio-Innomine drąsa kurti ne tai, ko iš tavęs laukia, nebijoti rizikuoti, X faktoriaus laimėtojos Iglės naivumu.

Laidos vedėja Edita Mildažytė stebino savo optimizmu, įžvalgiu moterišku šmaikštumu ir atvirumu naujiems susitikimams su žinomais šalies žmonėmis.  Studijoje ji ne tik kalbino pašnekovus, bet ir provokavo juos atsidurti už komforto zonos ribų, įtraukdama savo herojus į komiškas situacijas bei žaidimus. Laidos dalyviai atvirai atsakinėjo į žiūrovų klausimus.

Nors filmavimas truko beveik šešias valandas, tačiau laikas gimnazistams neprailgo. Jie pamatė, kaip dirba laidos operatoriai, režisierius, garso ir šviesų režisieriai, padėjėjai, laidų vedėja, aptarnaujantis personalas.

                                                       Kuratorė Almyra Sabaliauskaitė