Gruodžio 14-ą dieną mūsų gimnazijos bendruomenės teatras žiūrovus pakvietė į tradicinį, jau dvyliktąjį, labdaros spektaklį. Režisierius Arvydas Navalinskas ir bendruomenės teatro aktoriai gausiai susirinkusius žiūrovus pradžiugino dramaturgo Petro Vaičiūno 5-ių veiksmų drama „Liepsnojančios širdys“. Tai kūrinys apie žmones, atsidūrusius karo sukeltose kritinėse situacijose, apie jų nuopuolius ir bandymus likti ištikimiems humanizmo vertybėms. Įtaigius personažus scenoje sukūrė gimnazistai Konradas Mikalauskas, Gabrielė Šinkūnaitė, Domantė Rimkutė, Elidijus Mažvyla.

Publika plojimų negailėjo ir gimnazistams Aistei Bekintytei, Šarūnui Grigoniui, Erikui Gintilui, Urtei Jovaišaitei, Mindaugui Stankevičiui, Augustei Verbickaitei, Tomui Ščerbinskui, Matui Puodžiūnui bei mokytojams Gintarui Ražanskui, Dariui Mažeikiui, Tadui Pilkauskui. Spektaklio choreografiją kūrė mokytoja Miglė Baltrušiūnė.

Kaip ir kasmet, už spektaklį surinkti pinigai bus skirti gabiems mokiniams skatinti bei nelaimės ištiktoms šeimoms remti.  Šiemet paaukoti 505 eurai.

http://bilngimn.lt/index.php/nuotrauku-galerija/category/9-labdaros-spektaklis-2017