Spalio 16-20 dienomis mūsų gimnazijoje vyko vokiečių kalbos savaitė. Ši savaitė buvo smagi ne tik vokiškai kalbantiems, bet ir kitiems gimnazijos mokiniams, kurie nusprendė dalyvauti įvairiuose renginiuose. Pirmadienį vokiečių kalbos kabinete pirmokai su trečiokais dalyvavo koliažų dirbtuvėse. Visi mokiniai puikiai praleido laiką, o jų gražūs koliažai papuošė gimnaziją. Antradienį ilgųjų pertraukų metu kiekvienas galėjo išbandyti savo jėgas vokiečių kalbos žinių mugėje. I ir III klasių mokiniai parengė užduotis, o visi norintys galėjo jas atlikti : sprendė kryžiažodžius, užbaigė greitakalbes, mokėsi vokiškų žodžių. Smagu buvo matyti ir prie dalyvaujančių mokinių prisijungiančius mokytojus!

Trečiadienį po 6 pamokų Šarūnas ir Laura antrokams gimnazistams papasakojo, kodėl yra verta mokytis vokiečių kalbos. Taip pat renginyje dalyvavo dvi studentės pagal Erazmus + programą iš Vokietijos, kurios dabar mokosi Lietuvoje. Antrokai gimnazistai viešnių galėjo klausti apie studijas ir gyvenimą Lietuvoje.

Penktadienį pirmokai gimazistai per technologijų pamoką kepė nuostabaus skonio tradicinį vokiečių vyšnių pyragą.

Šitaip skaniai mes užbaigėme vokiečių kalbos savaitę, kuri tikrai kiekvienam paliko įvairių įspūdžių.Visi buvom pamaloninti Gėtės instituto dovanėlėmis. Dabar beliko tik sulaukti kitų metų...